Офіційно: дніпродзержинська «Сталь» об`єдналася з донецьким «Металургом»

Футбол України 14 Червня, 13:44 1558
Офіційно: дніпродзержинська «Сталь» об`єдналася з донецьким «Металургом»
Інформація про злиття двох клубів - дніпродзержинської «Сталі» і донецького «Металурга» - отримала офіційне підтвердження.

На очному рапорті, який пройшов 12 червня, Генеральний директор ПАТ «ДМКД» Максим Завгородній офіційно підтвердив інформацію про те, що «Сталь» замінить «Металург» у Прем`єр-лізі.

- Хотів би підтвердити інформацію про припинення існування футбольного клубу «Металург» (Донецьк). Прийнято рішення, що футбольний клуб «Сталь» (Дніпродзержинськ) гратиме у вищій лізі. Це буде сплав кращих гравців «Сталі» з гравцями «Металурга», з якими ми зможемо домовитися. Стоїть амбітне завдання: дуже велика робота юридична (команді необхідно буде пройти ліцензування) і робота з реконструкції стадіону. Ми хочемо привернути місто, для того, щоб окрім стадіону, місто взяло участь і в реконструкції прилеглих територій. Ми точно не будемо грати перше коло тут, ми будемо починати в Дніпропетровську на стадіоні «Метеор». Будемо організовувати автобуси. Команді точно буде потрібна наша підтримка, - цитує Завгородного dmkd.dp.ua.