Руслан Ротань: «Я б Люксембург взагалі до аутсайдерів не відносив»

Збірна України 14 Червня, 17:03 528
Руслан Ротань: «Я б Люксембург взагалі до аутсайдерів не відносив»
Один із найдосвідченіших гравців збірної, її віце-капітан Руслан Ротань, точно знає, на чому варто зробити акценти у найближчому матчі відбору Євро-2016.

Один із найдосвідченіших гравців збірної, її віце-капітан Руслан Ротань – той гравець, який часто визначає гру команди на полі. Зігравши майже 80 матчів за «синьо-жовтих», Руслан точно знає, на чому варто зробити акценти у найближчому матчі відбору Євро-2016.

- Контрольний матч із Грузією – важливий етап підготовки до кваліфікаційного матчу з Люксембургом. Перша гра із цією командою, яку всі вважають аутсайдером, показала, що не можна втрачати концентрації і давати їм можливість володіти м’ячем, тому що це може обернутися серйозними неприємностями, від яких нас врятувало футбольне щастя…

- Після тієї гри я би їх взагалі до аутсайдерів не відносив. Всі ігри, в яких люксембуржці поступалися, вони програвали на останніх хвилинах. Згадуючи нашу першу зустріч, у стартові 20 хвилин у них було три стовідсоткових моменти. Відверто кажучи, я не міг зрозуміти, що за команда грає проти нас – Люксембург чи Франція! Добре, що ми вчасно перелаштувалися і змогли забити. Після першого голу все стало на свої місця. Але те, що до цієї команди треба з повагою і відповідним налаштуванням підходити – безперечно.

- З цією командою треба діяти дуже щільно...

- З усіма командами, особливо якщо граєш вдома, не треба давати простору. Треба пресингувати і грати «від своєї пічки», ведучи гру. Нам потрібен результат, бо іншого вболівальники не зрозуміють і ми самі не зрозуміємо. Тож треба налаштовуватися серйозно.

- Гра відбудеться у Львові , де традиційно буде багато глядачів, для яких кожен матч національної команди України – особлива подія…

- Ми граємо для наших вболівальників і дуже вдячні львів‘янам за те тепло, з яким вони приймають нас кожного разу. Сто разів уже сказано: так як у Львові, нас не підтримують більше ніде. І це правда! Тому хочемо ще раз запросити глядачів на наш матч. Можливо, хтось уже у відпустку зібрався, так-от ми закликаємо: почекайте до 14-го червня, нам дуже потрібна ваша підтримка!

- Австрійський збір розпочався через п’ять днів після завершення чемпіонату України. Цей сезон був для гравців «Дніпра» вкрай насиченим: один лише вихід до фіналу Ліги Європи чого вартий! Чи вдалося функціонально і психологічно відійти від бурхливих подій?

- Загалом, так, за цей час мені вдалося більше часу приділити сім‘ї, адже в останні півроку я дуже рідко бачив дітей. Морально трохи відійшли. А зараз у нас – збірна, завдання вийти на Євро-2016 ніхто не скасовував, потрібно сконцентровано готуватися і зосереджено підійти до цього матчу. А потім вже можна і у відпустку!

- Права на помилку у збірної немає, адже шанси вийти до фінального турніру будуть лише в тому разі, якщо ми більше не втрачатимемо очок…

- Ми зіграли лише одне коло. Що би там хто не казав, шанси є завжди, просто не треба втрачати незаплановані очки. Потрібно налаштовуватися на ігри зі своїми прямими конкурентами і точно так, як вони обіграли нас у першому колі, взяти у них реванш у другому.