Флеш-інтерв’ю Михайла Фоменка

Збірна України 14 Червня, 21:49 1308
Флеш-інтерв’ю Михайла Фоменка
Головний тренер збірної України Михайло Фоменко прокоментував гру з Люксембургом в ефірі каналу «Футбол 1».

Головний тренер збірної України Михайло Фоменко прокоментував гру з Люксембургом в ефірі каналу «Футбол 1».

- Підсумок позитивний, тому що здобули три очки. Спасибі хлопцям за те, що вони зібралися, бо коли ми зустрілися вони були емоційно і психологічно виснажені. Спасибі, що вони зрозуміли наші слова і втілили їх, тому що це була дійсно важлива гра.

- Видно тренерський штаб зробив якісь установити і підказки по перерві?

- Ми ніколи не виносили це з роздягальні, так що це залишиться між нами. Звісно, деякі корективи зробили. Спасибі хлопцям, що вони зрозуміли і змінили те, що треба було змінити.

- Чим була викликана заміна Руслана Ротаня?

- Руслан був дуже втомленим. Ви ж самі бачили як все робив через силу. Він дуже втомився в клубі. Коли приїхав ми відразу побачили, що він втомлений. За рахунок навчально-тренувального процесу, більш-менш відновився, на тайм його вистачило.

- С Гармашем вгадали, він підсилив гру.

- Це наші робочі моменти, кожен же займається своєю справою.

- Як оціните сьогодні Миколу Морозюка?

- Для першого разу дуже непогано, а так йому ще треба багато чого. Просто не можливо з одного клубу перейти в інший і відразу все виконувати і звикнути до вимог гри. На все треба час.

- Знаємо, що Ви попереджали команду не відноситься до Люксембургу як до якогось «карлику». Відчуваєте, що Вас почули футболісти?

- Звісно, ми їх ніколи так не називали, це ваші колеги так називають команди. Я вже говорив, що вибачався перед командою і тренерами, що відвів їм таке місце.

- Як оціните подальші шанси команди у відборі на ЄВРО-2016?

- Шанси завжди є, навіть коли їх немає. Тим більше це друге коло, все залежить від нас.