Люк Хольц: «Навіть не знаю, кого треба просити, щоб м`яч зайшов у ворота»

Динамо Київ 15 Червня, 10:10 804
Люк Хольц: «Навіть не знаю, кого треба просити, щоб м`яч зайшов у ворота»    | 19-27
Головний тренер збірної Люксембургу Люк Хольц прокоментував поразку збірній України.

Головний тренер збірної Люксембургу Люк Хольц прокоментував ru.uefa.com поразку збірній України.

«Ми мали можливості забити збірній України в першому таймі, але, на жаль, не вийшло. А після перерви почала давати взнаки втома - ми вже не були в належній фізичній формі, щоб на щось претендувати. Мало того, ми ще й допомогли збірній України забити перший м'яч.

Наша збірна в змозі захищатися проти сильних суперників. А щоб на щось претендувати у атаці, треба використовувати свої моменти. Іноді ми втрачаємо настільки очевидні можливості, що я навіть не знаю, кого треба просити, щоб м'яч зайшов у ворота. У цілому ж, для забитих голів потрібен інший рівень гри».