Вісенте дель Боске: «Зараз три команди в нашій групі йдуть досить рівно»

Збірна України 15 Червня, 13:05 2290
Вісенте дель Боске: «Зараз три команди в нашій групі йдуть досить рівно»  | 19-27
Головний тренер збірної Іспанії Вісенте дель Боске розповів про турнірне становище у групі С після вчорашніх відбіркових матчів Євро-2016.

Нагадаємо, що іспанці у Борисові мінімально обіграли збірну Білорусі (0:1).

«В принципі, задоволений. Практично постійно контролювали м'яч і гру, за винятком 15 хвилин у другому таймі, коли суперник діяв досить впевнено. За рахунком видно, що зустріч була складною. Але ми заробили важливі три очки, щоб далі боротися за вихід на ЄВРО-2016. Зараз три команди в групі йдуть досить рівно, і для нас важливе кожне очко. Зробимо все можливе, щоб потрапити у фінальну стадію турніру.

Білоруси діяли досить закрито. Ми намагалися менше порушувати правила і допускати менше кутових, щоб гравці суперника не могли зіграти на «другому поверсі».

Сотий матч у якості головного тренера збірної відзначати не буду. Більше радію не за себе, а за гравців, які приєдналися до команди вже після чемпіонату світу. Наприклад, радий за Альваро Морату», - цитує дель Боске офіційний сайт УЄФА.

Лідером групи С є Словаччина, яка набрала 18 очок після 6 матчів, іспанці мають 15, а Україна - 12. Четвертими йдуть білоруси, які заробили чотири очки.