Тренер збірної Словаччини: «У Іспанії та України чудові збірні»

Збірна України 15 Червня, 17:06 1178
Тренер збірної Словаччини: «У Іспанії та України чудові збірні»  | 19-27
Головний тренер збірної Словаччини Ян Козак, команда якого після перемоги над Македонією (2:1) зберегла лідерство у групі C, відзначив силу суперників по відбору.

«Я очікував важкого матчу. Ми здорово грали протягом 70 хвилин, і дуже шкода, що нам не вдалося реалізувати інші моменти. Пропущений гол підкосив нас. Тиск на гравців зріс, і ми зменшили оберти. При цьому кінцівка все ж залишилася за нами, так що ми здобули заслужену перемогу. Наша команда змушувала суперника помилятися, використовуючи пресинг. У першому таймі ми не дозволяли македонцям наближатися до наших воріт і здорово грали у відборі.

Просто неймовірно, що ми виграли шість матчів з шести. До кінця кваліфікації залишається всього чотири тури, і ми вправі розраховувати щонайменше на стикові матчі. Це фантастика. Тепер треба думати про наступний крок - про пряму путівку до Франції. Для цього потрібно набирати очки. У нашій групі сильні команди. У Іспанії та України чудові збірні. Клуби цих країн грали у фіналі Ліги Європи», - цитує наставника збірної Словаччини офіційний сайт УЄФА.