У Кличка вирішують – гідний Лобановський проспекту чи частини алеї...

Динамо Київ 16 Червня, 15:44 1326
У Кличка вирішують – гідний Лобановський проспекту чи частини алеї...
Міська влада має два варіанти на перейменування, - про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив у коментарі журналістам під час оголошення переможців конкурсу проектів облаштування Майдану Незалежності «Територія гідності».

Міська влада має два варіанти на перейменування: у Кличка хочуть «удостоїти» великого метра, легендарного тренера київсього «Динамо» лише ... назвавши в його честь частину алеї чи проспект.

Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив у коментарі журналістам під час оголошення переможців конкурсу проектів облаштування Майдану Незалежності «Територія гідності».

«Ми не вперше обговорюємо можливість перейменувати одну з київських вулиць на честь Валерія Лобановського. Це чудова ідея, я її повністю підтримую. Найближчим часом цю пропозицію винесуть на обговорення комісії Київради, а потім — в сесійну залу. І сподіваюся, вже незабаром у Києві одна з вулиць буде перейменована на честь всесвітньо відомого тренера «Динамо», — цитує мера socportal.info.

За словами міського голови, на даний момент міська влада розглядає два варіанти для перейменування: частина Петрівської алеї біля стадіону «Динамо» або Червонозоряний проспект.