Німці зацікавлені в Об’єднаному турнірі

Динамо Київ 18 Жовтня, 16:14 1305
Німці зацікавлені в Об’єднаному турнірі
Ідея колишнього тренера київського "Динамо" Валерія Газзаєва збирає все більше прихильників.

Як повідомляє "Спорт-Экспресс", сьогодні в німецькому містечку Тегернзее відбулося засідання Петербурзького діалогу-форуму громадянських суспільств Росії та Німеччини. Під час події відбувся виступ генеральний директор оргкомітету Об'єднаної футбольної ліги Валерія Газзаєва.

За словами ресурсу, доповідь пана Газзаєва про проект Об'єднаного чемпіонату Росії і України  викликала великий інтерес у керівників німецьких бізнес-структур. Причина наступна: існує ТОП-100 "видовищних" клубів, тобто таких, які входять до когорти "підвищеного глядацького інтересу". У Росії таких клубів шість, в Україні - чотири. Таким чином, можливий Об’єднаний чемпіонат дає одразу 10% клубів із цього рейтингу.

За підсумками презентації представники німецького і європейського бізнесу висловили великий інтерес партнерству в рамках ОФЛ. Вони відзначили: такий міжнаціональний формат змагань особливо привабливий для міжнародного бізнесу, так як проведення єдиної рекламної кампанії для двох країн у рамках Об'єднаного чемпіонату ефективніше, ніж у кожної з них окремо.