7 людей, які найбільше бісять в українському футболі
Футбол України 9366 19 Червня, 22:30

Алієв, Курченко, Коноплянка та інші персони, від вчинків яких всі вже втомилися – у добірці від Сергія Барановського.

7. Ігор Циганик

На «плюсах» єсть три біди: турецькі серіали, ТСН та Ігор Циганик. Ну, не то шоб Ігор прям так уж біда, але коли він коментує матчі, то десь в Ірландії плаче один Дмитро Джулай. Хтось скаже, шо, мовляв, кожен як може, так і відробляє свій кредит в «Приватбанку», але є ж інші варіанти. Співчуваючий погляд і довірливй голос зробили б його ідеальним співведучим для Ольги Герасимюк. Надіюсь, в новому сезоні ми побачимо «Без Табу» з Ігорем Цигаником, там-то він буде, як бразильський хлопчик в «Шахтарі», – органічно і в своїй тарілці.

6. Олександр Алієв

Існує легенда, що раніше, якшо гравці «Руху» із Винників і порушували режим, то виключно вживаючи простонародний випивон. Як то кажуть: «з роси, з води». Але тепер, коли до них заїхав Сашка Алієв – це существєнно додало гедонізму їх досугу. І якшо раніше вони були впевнені, шо Джек Деніелс це якийсь захисник збірної Ірландії, то зараз він їм і брат, і сват. Лєгєнди лєгєндами, але якби мені поручили снімать серіал «Останній москаль», то це було б точно реаліті шоу про Сашка у Винниках. Коротше, годі растлєвать галицьку молодь.

5. Олександр Шуфрич

Кажуть, шо коли маленькому Сашкові Шуфричу було 12 років, тато купив йому село на Закарпатті, де він міг гратися в ГТА самим реалістічним образом. Але синок виріс і захтів гратися у футбольний менеджер. По всім законам жанра треба було взять команду з першої ліги і вивести в прем’єрку. Думаю, сам Нестор Іванович вже не протів, шоб синок скоріше переходив на The Sims і не морочив батькові голову, бо папка вже таких ігор довго потягнуть не зможе.

4. Віктор Леоненко

Колись Віктор Євгеніч весело травив байки в знатній передачі «Третій тайм», і так всьо було органічєски: і він, і Фоззік, і Микола Васильков. Але комусь байки Євгеніча показались «експертним мнєнієм» . З того часу фрази: «оттуда нє забйош», «хотєлі іграть как «Барсєлона» і «я б забіл» стали атрибутом експертного мнєнія. Лічно проти Євгеніча нічого не маю і радив би Олександру Дєнісову замутить передачу «Прожектор Днєпр Арєни» - посадити Гамулу, Леоненка і Морозова та нехай травлять собі байки на радість людям.

3. Віктор Швецов

Якшо Віктор Швєцов колись напише автобіографію, то вона буде називатись: «Мы все больны гандболом» або «Каждый «Кузнец» своего счастья». То має бути історія про успішного гандбольного арбітра, якого сімейна скрута змусила піти у футбол, щоб прогодувати сім’ю. А взагалі Віктор Швєцов міг би зніматись в кіно, шось на кшталт фільму «Поводир», дуже вже йому вдаються ролі незрячих людей.

2. Сергій Курченко

«Пацан к успєху шол, нє фортануло, нє повєзло» – саме так говорив класик. І дійсно, все Сірожі удавалось: бізнес, женщіни, власний футбольний клуб, даже номер телефона Ігоря Коломойського дістав, але не фортануло. Ше вчора в тебе грав один Хосе Ернесто Соса, а вже сьогодні його прізвище актуальне для всіх футболістів твоєї команди – бабла нема. Харківські вболівальники, які за останній рік заспівали більше народних хітів, ніж Віталік Козловський за все життя, змушені дивитись, як клуб загинається. Коротше, порошок Сірожа, ухаді!

1. Женя Коноплянка

«Nec tecum possum vivere, nec sine te» – писав колись римський поет Марк Валерій Марціал, шо можна перевести, як: «не можу жити ні з тобою, ні без тебе». Написав прям про «Дніпро» і Женьку. Насправді Коноплянка нагадує дівку – випускницю з села, яка хоче вже до міста, але в один унівєр не пускає батя, а в другий сама вступні екзамени здать не може. От і мучить всю сім’ю. Вже б сі лишила та й помогала мамі кров доїть, але душа просить свободи. Так і Женя, не може з рідного Січеслава дати дьору. Женя, йди, ми віримо, все у тебе вийде!

Поза конкурсом: КДК ФФУ

Нещодавно в Україні діяла дуже цікава організація: «Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі», де чуваки отримували бабло за те, що переглядали порно і ужастіки, а потім експертно заявляли: «норм», «ненорм». Приблизно тим самим займається КДК, дивляться матчі УПЛ, які дуже часто нагадують шось середнє між порно і жахами, а потім починають свій шабаш. То картку відмінять, то очки знімуть, то штрафануть без оглядки. Так от, комісію ту ліквідували 5 березня. І живемо якось, так шо Федерації можна було б і призадуматись.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100