Владислав Ващук: Не вийшло підписати Мілевського та Алієва в «Арсенал»

Динамо Київ 18 Жовтня, 20:06 560
Владислав Ващук: Не вийшло підписати Мілевського та Алієва в «Арсенал»
Колишній гравець "Динамо" Київ Владислав Ващук у програмі "Один на один з Гамулою" розповів про свої спроби підписати Мілевського та Алієва в столичний "Арсенал".

Колишній гравець "Динамо" Київ Владислав Ващук у програмі "Один на один з Гамулою" розповів про свої спроби підписати Мілевського та Алієва в столичний "Арсенал".

"Була у мене розмова з Артемом, ми хотіли, щоб Мілевський з'явився у нас в команді. Я з ним розмовляв з цього приводу, але він мені сказав: «Влад, я хочу грати в європейському клубі, не хочу грати в Україні». Взимку навіть пропонував йому перейти хоча б на півроку, і він міг би пограти в цей час. Але Артем сказав «ні», і не було сенсу його вмовляти. Коли вмовляєш гравця, то потім він не показуватиме своєї гри.

Ще влітку на цю тему розмовляв з Олександром Алієвим. Але він також не захотів переходити в «Арсенал», посилаючись на те, що хоче дограти контракт в «Динамо». Ось що вийшло, так це підписати Артема Кравця. Хоча підписали його, можна сказати, в польоті. Ми повинні були летіти, але встигли підписати всі необхідні папери, навіть літак затримали, щоб Артем з нами вилетів".