Роберто Моралес: «Ісландія, можливо, найнеприємніший варіант для України»

Динамо Київ 18 Жовтня, 20:17 1013
Роберто Моралес: «Ісландія, можливо, найнеприємніший варіант для України»
Коментатор Роберто Моралес в інтерв'ю каналу «Футбол» проаналізував можливих опонентів збірної України в плей-оф відбору Чемпіонату світу і висловив думку, хто з них буде найважчим суперником.

Коментатор Роберто Моралес в інтерв'ю каналу «Футбол» проаналізував можливих опонентів збірної України в плей-оф відбору Чемпіонату світу і висловив думку, хто з них буде найважчим суперником:

- Розпочну зі збірної Швеції. Я вважаю, що це для нас найцікавіший, легкий-нелегкий, але варіант, де ми можемо себе показати. Хороші футболісти є скрізь, якщо команда вийшла в плей-оф, але більшість з них вже «їдуть з ярмарку», та деякі з них так і не потрапили на великий ярмарок футболу, хоча був потенціал - як у Ельмандера, як у Чельстрема. Все ж таки є негативна динаміка. Вони вже свого досягли. Є фактор одного генія, і це головний мінус. Скільки б ти не накривав такого гравця, якщо це його поєдинок, він все одно своє заб'є. У всьому іншому, я вважаю, що це для нас команда найпростіша.

Далі, якщо дивитися на румунів, вони неприємні, чіпкі і дещо брудні, але таких зірок, як Златан там немає, і, в принципі, ми можемо грати з такими командами.

У Франції клас все одно є, наскільки б команда не опустилася, скільки б не було розчарувань, але є клас, є зірки височенного рівня, як Рібері, Насрі. І вони дуже пластичні, фізично дуже сильні. Тобто їх не перебігати.

І окремо стоїть Ісландія. Як варіант в деякому контексті, можливо, найнеприємніший. Вони фізично дуже сильні. Незважаючи на те, що деякі дивляться на персоналії футболістів (два бомбардири плюс Сігурдссон), це не настільки викристалізована збірна. Ця команда сильна як колектив. По-друге, у них велика позитивна динаміка. Коли у команди щось йде, вона отримує стимул з повітря. Вони біжать, вони стають нахабними і «дурними » в хорошому сенсі, тобто все, що хочуть, можуть зробити. І кого там накривати? Знову ж перебігати їх нереально. Класом взяти не так легко. І якщо вони програють, для них це не буде горем. У них немає тягаря відповідальності. Вони зараз можуть зробити все, що завгодно.