Легіонер " Чорноморця ": французи недооцінюють збірну України

Динамо Київ 18 Жовтня, 20:51 585
Легіонер  Чорноморця : французи недооцінюють збірну України
Французи недооцінюють збірну України, вважаючи цю команду найбільш бажаною при жеребкуванні плей-оф відбіркового турніру ЧС-2014. Таку думку висловив французький легіонер одеського "Чорноморця" Франк Джа Джеджу, коментуючи можливу зустріч "Ле Блю" і "жовто-синіх" у стикових матчах.

Французи недооцінюють збірну України, вважаючи цю команду найбільш бажаною при жеребкуванні плей-оф відбіркового турніру ЧС-2014. Таку думку висловив французький легіонер одеського "Чорноморця" Франк Джа Джеджу, коментуючи можливу зустріч "Ле Блю" і "жовто-синіх" у стикових матчах.

За словами 27-річного атакуючого хавбека, Михайлу Фоменко вдалося створити боєздатний колектив, який готовий дати бій зоряній компанії Дідьє Дешама.

"Франція все ще вважає Україну безпечним суперником з віковими гравцями на зразок Шевченка. Але це не так. Україна - це прекрасний колектив, який показує дуже гарний футбол. Проблеми французам можуть створити Коноплянка, правша, який грає зліва, часто бере гру на себе і нагадує Едена Азара, або здорово технічно оснащений Ярмоленко. Франція не лякає українців. Я говорив зі своїм партнером по команді Олексієм Гаєм, і він не проти зіграти з Францією", - сказав гравець "моряків" для 20minutes.fr