10 відомих футболістів, які займаються благодійністю

Світовий футбол 30 Червня, 00:06 4652
10 відомих футболістів, які займаються благодійністю
Ці футболісти відомі світові зірки, але вони не забувають робити добрі вчинки.

1. Маріо Балотеллі

Маріо робить багато неадекватних вчинків. Звісно, вони не роблять йому похвали. Та багато хороших вчинків Балотеллі зробив у своєму житті. Від маленького хлопчика, який досить часто хворів у дитинстві, відмовилися біологічні батьки. І, можливо, тому Маріо допомагає тим, кому потрібна допомога. Він може спокійно пожертвувати на вулиці безхатченку 1000 фунтів. Одного разу він заплатив за людей, що затрималися у готелі Хілтон. Також багато допомагає дітям з обмеженими можливостями. Італійські ЗМІ вважають, що якщо у вас фінансові проблеми просто позвоніть Маріо.

2. Дідьє Дрогба

Дрогба має власний благодійний фонд, заснований у 2007 році. У 2009 році він пожертував близько 5 млн. євро на будівництво дитячої лікарні у найбільшому місті Кот-д'Івуар Абіджан. За свою благодійну діяльність він у цьому році отримав нагороду «Дух гри» від спонсора АПЛ банка Barclays.

3. Девід Бекхем

Девід є послом міжнародної організації ЮНІСЕФ. У 2013 році, підписавши контракт з ПСЖ на 5 місяців, всю зарплітню 2.5 млн. фунтів стерлінгів він перерахував на благодійність. Після страшного тайфуну на Філіппінах Бекхем разом з дружиною Вікторією продали на аукціоні багато своїх речей, щоб допомогти постраждалим.

4. Дірк Кюйт

У Дірка від раку померли батько і брат, тому він витрачає чимало грошей на благодійність, допомагаючи програмам по боротьбі з раком. Він також створив власний фонд, який допомагає дітям з обмеженими можливостями займатися спортом.

5. Ліонель Мессі

Мессі не шкодує грошей на допомогу людям по всьому світу. У 2013 році він пожертвував 600 тисяч євро на ремонт лікарні та 152 тисячі на відновлення спортивного центру в рідному місті Росаріо, 100 тисяч євро - на лікування тисячі сирійських дітей, постраждалих від вуличних зіткнень влади і опозиції. У тому ж році японська ювелірна компанія зробила зліпок його ноги і відлила копію із золота; п'ять мільйонів доларів, отримані з продажу скульптури на аукціоні, пішли на допомогу жертвам цунамі в Японії. А в січні 2015 року на аукціоні Sotheby's було продано два портрети Мессі загальною вартістю мільйон доларів - гроші пішли на розвиток дитячої освіти в Бангладеш, Індонезію та Непалі. Крім того, Мессі є активним учасником благодійних акцій UNICEF.

6. Фредерік Кануте

Кануте допомагав побудувати у Малі маленьке містечко для дітей-сиріт. У цьому місті є школи та спортивні центри, також будинки для батьків, що всиновили дітей. Він був одним з організотрів такої ідеї.

7. Рафаель Маркес

Мексиканський захисник займається благодійністю з 2005 року. Він в основному допомагає тим людям, яким у житті пощастило менше, ніж йому. Це фінансова допомога хворим з важкими захворюваннями з Мексики. Грошова допомога талановитій молоді і не тільки тим, хто займається футболом, але й дітям, які гарно навчаються.

8. Самюель Ето'О

Камерунський нападник багато фінансово допомагає у своїй батьківщині. Будівництво футбольних шкіл, стипендії талановитій молоді. Він також фінансує будівництво доріг у Камеруні. Самюель також щедрий і до своїх партнерів по збірній. У листопаді 2009 року він зробив дорогий подарунок партнерам по збірній Камеруну в якості заохочення за вихід у фінальну частину чемпіонату світу 2010 року. Кожен футболіст отримав годинник вартістю 30 тисяч фунтів. Цікаво, що це був не перший випадок благодійності гравця по відношенню до колег. За чотири роки до цього Ето'О після гостьової перемоги над Кот-д'Івуаром також розщедрився, заплативши кожному члену команди по дві тисячі доларів.

9. Кріштіану Роналду

Кріштіану робить багато благодійних внесків. Він пожертвува 7 млн.євро постраждалим від землетрусу у Непалі. Того року Роналду навіть віддав частину кісткового мозку для дітей, які страждають на лейкімію. Одного разу одна сім'я попоросила у нього футболку з автографом, щоб продати ії на аукціоні. Їм треба було 66 тисяч євро на операцію дитини. Та, дізнавшись про це, він виписав їм чек на суму 83 тисячі євро і подарував футболку з власним автографом.

10. Ікер Касільяс

Ікер є послом доброї волі ООН. Він організовує товариські матчі за участю зірок минулого і теперішнього часу. Всі гроші перераховуються благодійним організаціям. Він особисто фінансував іспанські сім'ї, які постраждали від фінансової кризи в Іспанії.