У «Волині» бунт легіонерів

Футбол України 1 Липня, 13:29 1281
У «Волині» бунт легіонерів
Провідні легіонери лучан відмовляються повертатися в розташування команди.

Наприкінці червня луцька «Волинь» вийшла з відпустки, почавши підготовку до нового сезону. При цьому Віталій Кварцяний вкотре зустрівся з чималими кадровими проблемами. На момент відльоту на збори до Туреччини (в неділю) «хрестоносці» не дорахувалися Еріка Бікфалві, Сергія Вороніна, В'ячеслава Шарпара, Руслана Бабенка, Майкла Бабатунде, Івіцу Жуніча і Флорентіна Матея.

З першими чотирма все просто: Бікфалві покинув «Волинь» за власною ініціативою (у румуна закінчився контракт), Воронін на перегляді в «Металурзі» Д, Шарпар поїхав до Молдови, а Бабенко сподобався запорізькому «Металургу».

А от з Бабатунде, Жунічем і Матеєм ситуація складніша. Після виступу в своїх збірних (Бабатунде) і відпустки, легіонери геть відмовилися повертатися в «Волинь» через великі заборгованості по заробітній платі.

Футболісти очікують від клубу хоч якихось зрушень у фінансових питаннях. Нагадаємо, що волинські футболісти не бачили грошей більше шести місяців.

Зараз «Волинь» дуже активно (подейкують, що Кварцяний часом влаштовує футболістам навіть по три тренування на день) працює в Туреччині, все більше роблячи ставку на молодь. Адже ситуація зі «старими» гравцями, яким заборгували гроші, вельми туманна, а якісних трансферів через дефіцит фінансів найближчим часом не передбачається, пише Football.ua.