Анатолій Тимощук: «Розраховую взяти участь в чемпіонаті Європи у Франції»

Збірна України 1 Липня, 14:59 531
Анатолій Тимощук: «Розраховую взяти участь в чемпіонаті Європи у Франції»
36-річний український півзахисник пішов на тренерські курси, але ще розраховує допомогти збірній Україні на Євро-2016 у якості гравця.

«В даний момент є ряд певних пропозицій від декількох клубів, які я розглядаю. Найближчим часом прийму оптимальне і комфортне рішення про продовження своєї кар'єри. Це рішення буде враховувати як мої професійні інтереси, так і інтереси моєї сім'ї».

«Чи є варіант продовження кар'єри в Німеччині? В даний момент в якості гравця - ні, в іншій якості - досить ймовірно», - цитує Тимощука Bobsoccer.

«Я пов'язую своє майбутнє з футболом, тому подав документи на отримання тренерської ліцензії в ФФУ. Проходжу навчання, але найближче майбутнє пов'язую з кар'єрою гравця».

«Я завжди із задоволенням приїжджаю в розташування збірної України. Ставлю перед собою мету допомогти команді і отримати задоволення від тренувань та ігор з самого першого матчу, але якісь конкретні цифри і цілі не переслідую. Зазвичай такі ювілейні цифри люблять журналісти чи фахівці, які ведуть статистику. Зі свого боку я робитиму все можливе, щоб в наступному сезоні ігрової практики було якомога більше, оскільки розраховую допомогти команді пройти відбірковий цикл і взяти участь в чемпіонаті Європи у Франції.

Особисто у мене достатньо енергії, відчуваю в собі достатньо сил, оскільки завжди мотивований допомогти збірній», - підсумував Тимощук.