Ігор Дедишин: «Зміни, які пропонує «Шахтар», - примітивні»

Футбол України 2 Липня, 17:02 722
Ігор Дедишин: «Зміни, які пропонує «Шахтар», - примітивні»
Генеральний директор «Карпат» Ігор Дедишин розповів про враження від загальних зборів Прем‘єр-ліги, на яких більшістю клубів був підтриманий повноцінний формат чемпіонату

«Я вже казав, що за останні кілька років загальні збори, за винятком одних (здається, рік тому), коли була присутня велика кількість власників (це були доволі якісні збори), перетворились в звичайну формальність, і ніяких ґрунтовних рішень вони не генерують. Просто є кілька питань, на які потрібно підняти руку і проголосувати «за» чи «проти», і все. Нічого серйозного там не обговорювалось, по великому рахунку», - цитує Дедишина «Футбол 24».

«Я не зрозумів, чесно кажучи, чого нас туди запрошували. Ті питання, за які ми голосували, можна було проголосувати у «факсовому» режимі, як практикувала Прем’єр-ліга до цього багато разів».

«А ще хотів би звернути увагу на те, що загальні збори не затвердили звіт про фінансово-господарську діяльність Прем’єр-ліги за минулий сезон, не затвердили бюджет УПЛ на наступний сезон, а також - регламент, вірніше, зміни й доповнення до регламенту Прем’єр-ліги.

Зміни і доповнення до регламенту були дуже і дуже косметичні, жодних суттєвих чи кардинальних нововведень в чемпіонат Прем’єр-ліги не вносилось. Не враховані були наші пропозиції, які ми подавали до того. Хоча б їх просто винесли на обговорення! Хотів би просто почути думку всіх клубів з приводу наших пропозицій - їх було досить багато, і, вважаю, вони досить ґрунтовні, змістовні. Чомусь не захотіли».

«Єдиною більш-менш системною зміною, що була проголосована, це формат чемпіонату. Ми підтримали повноцінний типовий формат, 14 клубів, тому що не подобались пропозиції, які озвучив «Шахтар». І мені дивно було чути за результатами засідання клубів Прем’єр-ліги, що «Шахтар» чи не єдиний клуб, який хотів змін, а інші клуби були інертні. Я вважаю, що «Шахтар» і так звані «прошахтарівські» ЗМІ досить некоректно висловлювались. За їх словами виглядає, що єдиним критерієм змін в українському футболі є зміна формату. Ну, тоді ви, панове, дуже поверхневі і, вибачте, примітивні. В тому числі й «Шахтар»», - заявив Дедишин.