Віталій Буяльський: «Відчуваю довіру тренерів»

Динамо Київ 3 Липня, 11:18 906
Віталій Буяльський: «Відчуваю довіру тренерів»
Півзахисник київського «Динамо» поділився враженнями від першої гри «Динамо» на австрійському зборі проти румунського клубу «Університатя» (2:0)

- Перший матч завжди важкий, тому що в нас зараз ідуть навантаження, ми граємо на тлі втоми. Але я вважаю, що тренерський штаб має бути задоволений, насамперед, нашою самовіддачею. Тому що в перших іграх це основне, тож, думаю, результат позитивний.

- Як влилися в команду нові гравці, як із ними працюється?

- Добре працюється. Вони професіонали, які грали в хороших клубах. Приємно працювати з новими футболістами. Думаю, вони нам допоможуть.

- Ти забив, як здалося, чистий гол. Чому його не зарахував арбітр?

- Як він сам сказав, у той момент сонце засліпило йому очі, й він точно не бачив, було положення поза грою чи ні. Але нічого страшного, що підняв прапорець. Головне, що команда перемогла. Футбол – командний вид спорту, тому все гаразд, я не засмучуюсь.

- Сьогодні арбітр робив паузи в серединах таймів через сильну спеку. Наскільки вона вплинула на перебіг поєдинку?

- Звичайно, було дуже спекотно. Перший раз, коли я в Австрії, й так спекотно. Тому, напевно, важко було в першому таймі, коли хлопці грали, а в другому трохи легше, але все одно було ще душно. Думаю, все це піде лише на користь у чемпіонаті.

- У другому таймі команда продовжувала грати гостро та забила гол. Це те, що від вас вимагав тренер?

- Звичайно, ми виконуємо тренерську установку. Тренер каже нам не просто контролювати м'яч, а грати вперед, намагатися загострювати гру, навіть якщо не вдається. Думаю, у другому таймі вдавалося, та й у в першому вдавалося доволі непогано. Але це питання до тренерського штабу.

- У тебе були сьогодні функції диспетчера на футбольному полі?

- Та я би так не сказав. Просто по ситуації так складалося. У нас у команді будь-який гравець може віддати хорошу передачу та забити. Сьогодні так склалося. Можливо, в наступній грі хтось інший буде віддавати паси.

- Які в тебе очікування від цього збору?

- Від збору я очікую позитивних емоцій, хочу набратися побільше майстерності, прогресувати в першу чергу. Це важливо як для мене особисто, так і для команди – у нас попереду Ліга чемпіонів, чемпіонат, Кубок. Сподіваюся, все буде добре та без травм.

- Ти провів перший сезон в основній команді «Динамо», грав у єврокубках, став чемпіоном України. Як би ти оцінив його для себе особисто та наскільки ти додав за цей сезон?

- Напевно, я дійсно додав, якщо тренери мені довіряють, але, перш за все, це завдяки їм, тренерам – Станіславовичу, Раулю та іншим, які мене запросили, викликали з оренди та дали мені шанс. Я намагаюся скористатися цим шансом. Можливо, щось не складається, але я відчуваю їхню довіру, вони зі мною спілкуються, підказують, як правильно. Завдяки їм я буду далі прогресувати та намагатися виконувати всі їхні установки.