6 динамівців потрапили до заявки на Євро-2015

Збірна України 4 Липня, 19:16 862
6 динамівців  потрапили до заявки на Євро-2015
За два дні до початку чемпіонату Європи-2015 серед 19-річних усі команди-учасниці з’їхались до готелю на узбережжі Егейського моря і розпочали офіційну підготовку до турніру

Вісім збірних, які кваліфікувались на чемпіонат континенту, проживають у двох готелях – по п’ять та три команди відповідно.

Місцем дислокації збірної України є готель Mediterranean Village, що знаходиться в Паралії, Катеріні. Окрім наших хлопців, тут також мешкатимуть команди Греції, Франції, Нідерландів та Австрії. Відразу по приїзді до готелю відбулось і офіційне фотографування «синьо-жовтих».

Нагадаємо, до Греції підопічні Олександра Головка вирушили 30 червня і останній етап підготовки провели саме на землі Елади, в місті Елатохорі. Під час даного збору українці провели спаринг з командою академії клубу ПАОК, складеної з футболістів 1997-1998 років народження. В ході цієї гри підопічні Олександра Головка добре потренувались у вмінні забивати голи і закінчили матч з рахунком 13:0. Проте був і неприємних момент – під час матчу зазнав ушкодження молодий нападник Мар’ян Швед, через що він пропустить чемпіонат.

Окрім Шведа, до остаточної заявки українців не потрапив також футболіст донецького «Металургу» Мар’ян Мисик. Тож офіційна заявка команди на чемпіонат виглядає наступним чином:

Воротарі: 1. Вадим Солдатенко («Динамо», Київ), 12. Олег Мозіль («Карпати», Львів)

Захисники: 6. Ігор Кірюханцев, 4. Микола Матвієнко (обидва - «Шахтар», Донецьк), 21. Богдан Михайліченко, 16. Павло Лук’янчук, 2. Олександр Осман (усі - «Динамо», Київ), 13. Іван Зотько («Металіст», Харків), 17. Валерій Лучкевич («Дніпро», Дніпропетровськ)

Півзахисники: 8. Бека Вачіберадзе, 7. Денис Арендарук, 22. Олександр Зубков, 10. Віктор Коваленко (усі – «Шахтар», Донецьк), 20. Віктор Циганков («Динамо», Київ), 18. Дмитро Кльоц («Карпати», Львів), 17. Олександр Зінченко («Уфа», Росія)

Нападники: 11. Артем Бєсєдін («Динамо», Київ), 9. Андрій Борячук («Шахтар», Донецьк)