«Динамо» U-16 - чемпіон ДЮФЛ України!

Динамо Київ 5 Липня, 15:09 809
«Динамо» U-16 - чемпіон ДЮФЛ України!  | 19-27
Київське «Динамо», перемігши «УФК-Карпати» у серії пенальті (основний час - 1:1), стало чемпіоном України у своїй віковій категорії!

Обидві команди провели важкі півфінали, в яких віддали багато сил та енергії. Позначилася і спекотна погода, що мала місце останніми днями в Поляні. Враховуючи час початку матчу (11:30), це не могло не відбитися на якості гри суперників. Клопоту наставнику киян Віталію Косовському додали ушкодження Едуарда Сарапія та Вадима Червака.

Незважаючи на всі складнощі, бажання юних динамівців вперше стати чемпіоном України просто зашкалювало. І не дивно, що стартовий натиск команди вже на 8-й хвилині завершився забитим м'ячем. Послідував простріл з флангу на лінію воротарського майданчика, звідки набіг Владислав Наумець та вколотив м'яч у ворота!

Після забитого м'яча «біло-сині» стали грати обережніше, часто використовуючи улюблену контратакуючу тактику. Знайшли свій козир у вигляді дальніх ударів і львів'яни. Спершу Віталій Сильченко змусив потрудитися Владислава Кучерука, пробивши в саму «дев'ятку» метрів з 22-х. А через кілька хвилин і динамівський кіпер виявився безсилим. Аж надто бездоганним був постріл по дузі під поперечину від Олексія Січа. І після цього, аж до фінального свистка, карпатівці за першого ж зручного випадку пробивали з дальніх дистанцій.

У другому таймі рівень пристрастей на полі зашкалював. Динамівці хотіли перемогти в основний час, а от львів'ян цілком влаштовувала і нічия, сподіваючись на повторення півфінальної історії, коли в серії пенальті ними був переможений «Шахтар».

На 70-й хвилині в черговий раз переграв свого опонента на фланзі Денис Янаков, прострілив на ближню штангу, звідки в дотик пробив Юрій Козиренко. Бути б голу, але правильне місце на лінії воріт вибрав Антон Задерейко. Чим ближче до фінального свистка, тим обережнішими були атаки кожної з команд. Прекрасні якості лідера показав капітан Олексій Хахльов, часто беручи ініціативу на себе, відпрацьовуючи в центрі поля як мінімум за двох. А на 75-й хвилині Олексій міг і сам відзначитися, обвівши у штрафному двох захисників, але його удар на кутовий перевів голкіпер.

В останні хвилини глядачі на заповненій вщент центральній трибуні стадіону «Поляна» активно підтримували команди, але рахунок так і не змінився. У підсумку найсильніша команда України визначилася в серії післяматчевих пенальті. Удача і майстерність у пробитті одинадцятиметрових динамівцями були на рівні, вище всіляких похвал зіграв воротар Влад Кучерук. У підсумку перемога «Динамо» в серії пенальті 4:2 і звання найсильнішої команди України!