U-19: адаптація та останні приготування

Збірна України 5 Липня, 22:54 458
U-19: адаптація та останні приготування
Завтра, матчем між юнацькими командами Греції та України, буде офіційно відкрито чемпіонат Європи-2015 серед 19-річих гравців

Всі збірні-учасниці 4 червня оселилися в готелі та розпочали активну роботу з підготовки до старту єврофоруму.


Графік команди


Нагадаємо, що напередодні збірна України прибула до готелю Mediterranean Village та провела офіційне фотографування. Ввечері у команди було традиційне тренування.


Недільний день виявився більш насиченим подіями – зранку на футболістів чекало медичне обстеження та зустріч з арбітрами, що працюватимуть на цих змаганнях. А в обід відбулася прес-конференція за участі усіх тренерів команд групи А. Ввечері на команду чекає генеральна репетиція перед початком турніру - останнє тренування перед матчем з командою господарів змагань.


За інформацією лікаря команди, футболісти збірної знаходяться у повній готовності до старту в чемпіонаті і, що особливо приємно, всі здорові та готові до найближчих поєдинків.


Офіційна прес-конференція


Офіційна прес-конференція, присвячена початку турніру, проходила неподалік готелю, де проживають збірні. Головною окрасою заходу став кубок, який отримає переможець турніру.


Під час прес-конференції тренери команд-учасниць подякували УЄФА та національній футбольній асоціації Греції за чудову організацію турніру та в свою чергу запевнили, що попереду на всіх учасників та вболівальників чекають цікаві матчі.


Наставник збірної Греції - нашого першого суперника на турнірі - зазначив, що йому було важче за всіх підготувати команду, оскільки вони як господарі не проходили кваліфікацію і, відповідно, не мали такої кількості ігор, як інші команди, проте він вірить, що йому таки вдасться гідно виступити на домашньому чемпіонаті.


Олександр Головко під час прес-конференції наголосив, що це велика честь для України - бути представленою у таких престижних змаганнях. Також він подякував клубним тренерам за те, що відпустили футболістів до збірної та дали змогу підготуватись до Євро-2015.

Керманич українців зауважив, що для нього важливо, щоб його команда продемонструвала якісний футбол. Окрім того, Головко наголосив на важливості міжнародних змагань для становлення футболістів та набуття ними унікального досвіду, а також можливості для гравців проявити свої найкращі якості.