Мірча Луческу: «Через формат чемпіонату ми не можемо підписувати топ-футболістів»

Футбол України 6 Липня, 12:16 1634
Мірча Луческу: «Через формат чемпіонату ми не можемо підписувати топ-футболістів»
Головний тренер «Шахтаря» прокоментував трансфери Дугласа Кости та Луїса Адріано, а також відзначив, що топ-футболісти відмовляються їхати в Україну

- «Баварія» реалізувала дуже хороший трансфер. Вони підписали одного з кращих молодих футболістів у світовому футболі. Я дуже пишаюся тим, що Дуглас захищатиме кольори такого клубу-гранда. Він дуже красиво вчинив, коли приїхав попрощатися з «Шахтарем», з кожним гравцем окремо і з усіма разом. Це говорить про характер і виховання. У Кости є весь набір якостей, необхідних для того, щоб домогтися успіху в «Баварії»: чудовий дриблінг, висока швидкість, відмінні удари. Це універсальний виконавець - може грати як на правому, так і на лівому фланзі. Дуглас заслужив бути в компанії титулованих Роббена і Рібері, це дуже почесно. Упевнений, вболівальники «Баварії» його полюблять. Для «Шахтаря» ж минулий сезон видався не дуже хорошим, так як у нас не було можливості виступати на домашньому стадіоні. Постійно грали на виїзді... Не дивно, що в такій ситуації хороші футболісти хочуть піти.

Те ж саме можу сказати і про Адріано: «Мілан» зробив хороший трансфер і отримав висококласного виконавця. Вважаю, що італійський чемпіонат допоможе Луїсу добре проявити себе і закріпитися в національній збірній. Він один з тих, хто рідко отримує травми. Потужний виконавець, відмінно грає на другому поверсі. Незважаючи на те, що він невисокий, Адріано діє так, як при зрості близько двох метрів! Бореться за м'яч у штрафній, завжди шукає можливості для реалізації, справжній бомбардир. Це відмінний трансфер для «Мілана».

Жалкую, що такі гравці йдуть. Мені, звичайно, хотілося б, щоб вони залишалися зі мною, з «Шахтарем». Але в той же час я розумію, що сьогодні чемпіонат України не може запропонувати їм по-справжньому високий футбольний рівень. До слова, через це ми не можемо підписувати якісних виконавців - топ-футболісти відмовляються грати в такому чемпіонаті. Якщо формат зміниться, можливо, це стане можливим. Але на даний момент цілком природно, що гравці переходять у більш сильні ліги, - наводить слова Мірчі Луческу офіційний сайт «Шахтаря».