Павелко зустрівся з Платіні

Футбол України 6 Липня, 13:11 536
Павелко зустрівся з Платіні
Президент Федерації футболу України Андрій Павелко наніс візит у Ньон і подякував УЄФА за постійну підтримку розвитку футболу в Україні

Президент Федерації футболу України (ФФУ) Андрій Павелко та генеральний секретар Володимир Генінсон провели переговори в Ньоні з главою УЄФА Мішелем Платіні та провідними функціонерами УЄФА по роботі з національними асоціаціями.

«Від цього візиту у мене залишилися чудові враження, - сказав він UEFA.org. - У футболі УЄФА - наш дім, і самі ми є частиною європейської футбольної родини. У першу чергу я знову подякував УЄФА за надане Україні та Польщі право прийняти ЄВРО-2012. Це послужило величезним імпульсом розвитку футболу в нашій країні. Тут, у Ньоні, ми зрозуміли, в якому напрямку повинен рухатися футбол як на міжнародному, так і на національному рівні, і де ми можемо розраховувати на підтримку УЄФА в процесі реалізації наших регіональних і загальнодержавних футбольних проектів», - додав він.


Павелко привітав допомогу Україні з боку УЄФА в рамках програми HatTrick.

«Вважаю, що ця програма - один з кращих видів підтримки для України та інших національних асоціацій в Європі, - підкреслив президент ФФУ. - Сьогодні, більше ніж будь-коли раніше, необхідно вирішувати завдання, пов'язані з інфраструктурою, а саме - будувати стадіони і встановлювати штучні поля. Завдяки програмі HatTrick у дітей в Україні з'явилася можливість грати на сучасних штучних покриттях».


Робота в Україні ведеться в напрямку децентралізації: прийняття рішень в сфері розвитку віддається на відкуп регіональним асоціаціям. Крім того, ФФУ спільно з УЄФА веде боротьбу з договірними матчами.

«Одне з наших головних завдань - боротьба з цим злом, починаючи з любительського і юнацького футболу і закінчуючи професійними лігами, - зазначив Павелко. - Ми беремо приклад з УЄФА, кидаємо на це більше сил, і тому у нас є можливість ефективно боротися з однією з головних проблем у футболі. Законопроекти вже знаходяться в парламенті України, вони покликані зробити так, щоб ці заходи в рамках кампанії стали ефективними».


Чи плекає Павелко яку-небудь особливу мрію щодо українського футболу?

«Моя головна мета як людини, яка народилася в Україні і живе тут, зробити так, щоб у дітей на всій території країни була можливість грати у футбол, радувати батьків, бути спортивними, здоровими та успішними завдяки футболу, насолоджуватися життям і грою, радіти перемогам разом зі своїми командами», - сказав Павелко.