Динамівці привітали моряків з Днем Військово-морських сил

Динамо Київ 6 Липня, 14:41 870
Динамівці привітали моряків з Днем Військово-морських сил
У святкуванні Дня Військово-морських сил Збройних Сил України, яке відбулося 5-го липня в Одесі, взяла участь команда Зірок українського футболу, основу якої склали знамениті в минулому гравці ФК «Динамо» (Київ)

Днями було прийнято рішення про базування штабу ВМС ЗСУ в Одесі, тож урочистості цього року мали особливе значення. У них взяли участь Голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі, Міністр оборони Степан Полторак, командувач ВМС ЗСУ Сергій Гайдук. Команда футбольних зірок відвідала шість флагманських кораблів ВМС, презентувавши їхнім командирам футбольні м'ячі та іншу атрибутику. А на гордості флоту - «Гетьмані Сагайдачному» - відбувся дружній обід.

Українському флоту є чим пишатися! У цьому на власні очі могли переконатися легенди «Динамо» - володарі Кубка кубків та Суперкубка УЄФА 1975 року Сергій Кузнєцов та Олександр Дамін, володарі Кубка Кубків 1986 Василь Рац та Іван Яремчук, чемпіони СРСР Віктор Хлус, Олег Саленко, Віктор Мороз та інші відомі футболісти.

Вже через кілька годин після відвідування флоту всі вони вийшли на поле одеського стадіону «Спартак». Протистояли Зіркам у першому таймі збірна ВМС ЗСУ, а в другому - ветерани одеського футболу. Як нечасто це трапляється у дружніх матчах, у двох таймах не було забито жодного м'яча.

Примітно, що перший удар у матчі завдав Глава ООДА Міхеіл Саакашвілі. У своєму слові до майже чотирьох тисяч глядачів Міхеіл привітав зі святом моряків, а також відзначив важливість повернення до міста великого футболу. Сьогодні зіграли прославлені ветерани «Динамо», а 14-го липня на «Чорноморці» у матчі за Суперкубок України зустрінуться дві найкращі команди країни - «Динамо» та «Шахтар».