Віталій Косовський: «Команда «Динамо» U-16 заслужено стала найсильнішою в Україні»

Динамо Київ 7 Липня, 18:10 612
Віталій Косовський: «Команда «Динамо» U-16 заслужено стала найсильнішою в Україні»
​Шістнадцятирічні динамівці повернулися з фінального турніру ДЮФЛУ із Закарпаття із золотими нагородами!

Кияни поступилися в першому матчі групового етапу «Дніпру», але потім видали серію з чотирьох перемог поспіль, у тому числі у півфіналі над «Шахтарем» та у фіналі над «УФК-Карпати», заслужено ставши найсильнішими у своєму віці. Підсумки турніру підбив старший тренер «Динамо» U-16 Віталій Косовський.

- Віталію Владиславовичу, ви очолили команду за тиждень до початку турніру. Як вдалося настільки швидко знайти спільну мову з хлопцями?

- У дитячій школі «Динамо» я близько року, останню половину якого разом із Ігорем Костюком працював саме з цим віком. Тож можливості кожного з хлопців добре знав. Ігор Костюк провів дуже якісну роботу, за що йому величезна подяка. За тиждень до початку турніру він перейшов на тренерську посаду до команди «Динамо» U-19. Наша ж перемога в ДЮФЛУ ще раз підтвердила, що команда «Динамо» цього віку найсильніша в Україні.

- Торік цей вік посів у ДЮФЛУ лише сьоме місце. Чудове поліпшення результатів...

- Я не знаю, що було того року, можу відповідати лише за свою роботу. Давайте краще поговоримо про сьогоднішні результати.- У першому турі в групі «Динамо» поступилося «Дніпру», після чого почалася переможна серія. З підопічними була проведена серйозна розмова?

- У нас було постійне спілкування з хлопцями. Поразка в одному матчі ще нічого не значила, потрібно було продовжувати боротися та доводити право вийти з групи. Гравці показали, що вони вміють грати у футбол, додаючи від матчу до матчу.

- Ви погоджуєтеся з рішенням організаторів, які назвали Дениса Попова та Влада Наумця найкращими, відповідно, захисником та півзахисником турніру?

- Звичайно, погоджуюся. Це рішення керівників нагородити наших хлопців. Також я вважаю, що наш капітан Олексій Хахльов заслужив на такий приз. Він зіграв на дуже пристойному рівні.

- Із чим пов'язана постійна ротація голкіперів?

- Я вже казав, що в нас два рівноцінних воротарі – Владислав Петрусь та Владислав Кучерук. Кожному з них було надано довіру в тій чи іншій грі.- Ви відвідували інші матчі на турнірі, пригледіли когось для підсилення?

- Підсилення має бути обов'язково, над цим ми зараз працюємо. Є домовленості з низкою гравців, але поки вони не тренуються з нами, називати їхні прізвища передчасно. Однозначно, нам потрібні нові гравці, мінімум по два до кожної з ліній.

- Після тріумфального фіналу відпустили гравців у відпустку?

- Вони на неї заслужили своєю грою та ставленням до футболу протягом усього сезону. Я ще раз хочу привітати хлопців з перемогою, вони справжні мужики з великими... Гадаю, вони зрозуміють, про що я.