Дмитро Селюк: «Ніхто не захоче зв'язуватися з таким скандалістом, як Мбокані»

Динамо Київ 7 Липня, 22:38 1508
Дмитро Селюк: «Ніхто не захоче зв'язуватися з таким скандалістом, як Мбокані»
Відомий футбольний функціонер Дмитро Селюк прокоментував ймовірний відхід форварда київського «Динамо» Дьємерсі Мбокані під час літнього трансферного вікна.
- У мене є свої інтереси на бельгійському ринку, тому про Мбокані я знаю давно. Ще перед трансфером цього форварда в «Динамо» я говорив, що у нього непростий характер. Він і в «Андерлехті» постійно на щось скаржився, і в своїх попередніх клубах. Те ж саме продовжилося в «Динамо».
Це дивує, адже у нього найбільша зарплата в клубі, яка становить 2,5 млн євро за сезон. Такі гроші йому більше не заплатить жодна команда в світі. По-перше, ніхто не захоче зв'язуватися з цим скандалістом, а по-друге, його фізична форма зараз в жахливому стані. Йому потрібно не бойкоти влаштовувати, а залишатися після тренувань і своєю працею доводити тренеру, що він гідний місця в основному складі.
Зрозуміло, що в такій скандальній ситуації найкращим рішенням буде продаж цього форварда. Але хто його купить? «Динамо» його придбало за 10 або 11 мільйонів євро, тому за менші гроші відпускати не збирається. Кілька років тому у нього була хороша статистика - він багато забивав і коштував великих грошей. Зараз ситуація змінилася, - цитує Селюка «dynamo.kiev.ua», посилаючись на газету «Експрес».