Александар Драгович: «Результат для нас зараз не на першому місці»

Динамо Київ 8 Липня, 08:12 629
Александар Драгович: «Результат для нас зараз не на першому місці»
​Автор першого голу у ворота «Айнтрахта» поділився своїми враженнями від гри

- Алексе, наскільки важко було протистояти команді, яка обрала дуже захисну модель гри?

- Найбільшою складністю сьогодні була спека. Однак ту саму проблему мали і наші суперники, у всій Європі зараз така погода. Сьогодні було важливе випробування для нас, хороший суперник, та найважливіше для нас – набрати оптимальну форму. Результат для нас зараз не на першому місці.

- Суперники створили, по суті, лише один момент - і реалізували його. Як їм це вдалося?

- Футбол влаштований так, що у кожному матчі ти матимеш шанс. Треба віддати належне нашим суперникам – в тому епізоді їм справді вдався ідеальний навіс та ідеальний удар головою. Вони молодці, що реалізували свою єдину нагоду.

- Що скажеш про свій гол, який допоміг «Динамо» переломити хід гри?

- На жаль, я забиваю голи переважно лише у товариських матчах, а не у важливих офіційних. Тож я маю щось із цим робити. Та найважливіше – аби перемагала команда. Ми вже набрали певну форму за ці чотири гри, що є дуже позитивним здобутком.

- Чи додають ці перемоги емоційних сил, які так важливі під час зборів, зважаючи на втому від важкої роботи? Тобто, одразу видно результат цієї роботи…

- Звісно, перемоги надають нам ще більшої впевненості. Хоча не так важливо, чи виграємо ми всі ігри, важливо буде перемогти 14 липня. Ми можемо навіть програти всі товариські зустрічі, головне – перемогти у матчі за Суперкубок.