Британське видання оприлюднило список лауреатів сезону 2014/15 в Україні

Динамо Київ 8 Липня, 14:09 2727
Британське видання оприлюднило список лауреатів сезону 2014/15 в Україні
​Журнал World Soccer визнав динамівців найк​ращими у всіх трьох номінаціях

Журнал World Soccer, що видається в Лондоні і входить, поряд з німецьким Kicker і французьким France Football, в трійку найбільш впливових видань у світі, які спеціалізуються на футбольній тематиці, оголосив у спеціальному випуску список лауреатів минулого футбольного сезону в Україні.

Наших вболівальників напевно порадує той факт, що у всіх трьох номінаціях найкращими були визнані представники київського «Динамо»!

«Найкращим новачком сезону» став польський форвард «біло-синіх» Лукаш ТЕОДОРЧИК, що отримав таку характеристику: «Забивши три голи в чотирьох матчах чемпіонату Польщі, він у cерпні виїхав з познанського «Леха» і в кінці сезону святкував завоювання золотих медалей відразу в двох країнах - Україні та Польщі. Отримав травму в півфіналі Кубка України і через це не взяв участь у фіналі».

Андрій ЯРМОЛЕНКО був поза конкуренцією при прийнятті рішення про те, хто ж «Найкращий футболіст сезону»: »«Динамо» відкрило дорогу для можливого трансферу свого лідера після того, як він забив у чемпіонаті 14 голів і віддав 11 гольових передач».

У категорії «Найращий тренер» пальма першості була віддана Сергію РЕБРОВУ завдяки наступним чинникам: »«Динамо» не вигравало чемпіонат країни з 2009 року. Очоливши команду у квітні минулого року, він у свій перший повний сезон у якості головного тренера привів клуб до вражаючого домашнього дублю і довів команду до чвертьфіналу Ліги Європи.»