Олександр Головко: «Сподіваємося незабиті вчора голи втілити в життя у грі з французами»

Збірна України 8 Липня, 14:15 635
Олександр Головко: «Сподіваємося незабиті вчора голи втілити в життя у грі з французами»
Головний тренер юнацької збірної України U-19 Олександр Головко розповів про підсумки гри проти збірної Греції (2:0) та завдання на наступні матчі Євро-2015

- Підсумки невтішні. Ми обов’язково мали брати очки у цій грі. Але футбол тим і цікавий, що за повної переваги нашої команди ми програли матч внаслідок двох припущених помилок. Що сталося? Ми не забили ті м’ячі, які мали забивати. Стовідсоткових моментів було як мінімум три, проте м’яч йшов або вище воріт, або не влучав у ціль. У деяких моментах надійно діяв воротар. За якість гри, яку продемонструвала моя команда, я хотів би висловити вдячність футболістам. Шкода, що нас підвела реалізація. Проте будемо сподіватися, що ті голи, які ми не забили вчора, втілимо в життя у грі з французами.

- Чому так вийшло? Можливо мала місце недооцінка суперника?

- Ми створили чималу кількість гольових моментів, але не зуміли їх реалізувати. Греки ж своїми нагодами скористалися. Що стосується недооцінки, не думаю, що вона мала місце. Ми грали з цією командою у березні, тож знали всі її сильні та слабкі сторони і ретельно готувалися до матчу. І, я вважаю, підготувалися добре. На сьогоднішній момент мені все-таки ще важко робити висновки. Минула лише доба, і ми ще не маємо відповідних розрахунків з матчу, які ми завжди робимо, щоб чітко розуміти, у чому ми були кращими чи гіршими за суперника. Якщо говорити про гру, то реалізація моментів була не на належному рівні.

- Що Ви сказали хлопцям? Як будете налаштовувати їх на майбутні два поєдинки?

- У нас вже є досвід виступів на чемпіонатах Європи. Два роки тому ми програли збірній Росії першу гру. Тоді було дуже гірко. І от зараз знову, перша гра - і знову поразка. У розмові з хлопцями я зробив акцент на той факт, що з групи виходить дві команди, і у нас ще є всі шанси пройти далі. Наступна гра - проти збірної Франції. На мою думку, це найсильніший суперник у нашому квартеті. Ми маємо грати і виборювати шість очок, щоб здобути прохідний результат за підсумками групового турніру.

- Як хлопці себе почувають, вже психологічно відійшли від першого матчу?

- Загалом, складно відходити від таких матчів. Проте тут є чудові умови для того, щоб вони якомога швидше забули про невдачу. Море, сонце та наші психологічні процедури цьому сприяють. З нами є викладач, який працює з командою у контексті відновлення. Хоча поразки бувають різними, після першої гри все-таки залишилася певна недомовленість. Усі дивляться один одному в очі, наче і претензій немає кому висунути. Але маємо дві помилки у захисті і два пропущених голи. Проте добре, що між цими поєдинками є два дні відпочинку, і у нас вистачає часу, аби підготуватись фізично та психологічно для дуже енергоємної гри з французами. У них дуже мобільна команда. З Францією буде досить цікаво грати.

- Збірна Франції. Які враження у Вас про цю команду?

- Тільки приємні враження. Загалом, вона не вирізняється від інших збірних Франції усіх вікових груп. Їх збірна 17-річних нещодавно стала чемпіоном Європи. Зараз цій команді знову цілком під силу грати у фіналі. Той підбір виконавців, який я бачив у грі проти Австрії, є достатньо серйозним.