​Дмитро Селюк: «Більше не буду представляти інтереси Сьоміна, я дуже розчарований»

Світовий футбол 8 Липня, 20:06 1879
​Дмитро Селюк: «Більше не буду представляти інтереси Сьоміна, я дуже розчарований»
Футбольний агент Дмитро Селюк, який до недавніх пір був представником російського тренера Юрія Сьоміна, повідомив, що припиняє співпрацю з наставником махачкалінського «Анжі»
«Підписання контракту між Ебесіліо і «Анжі» принесло мені розчарування в деяких людях. Після цього моє ім'я не треба пов'язувати з прізвищем Юрія Сьоміна. Я більше не буду представляти його інтереси і займатися його справами. Якби Сьомін і люди з «Анжі» попросили мене подарувати цього футболіста і відмовитися від прав на нього, я б це зробив. Але вони вчинили дуже негарно. Не думав, що таке може статися.

З Сьоміним я дружив 15-20 років, але зараз я дуже розчарований. У свій час я навів Ебесіліо і Леонардо в «Габалу», коли в Азербайджан ніхто не хотів їхати. Ці футболісти допомогли Сьоміну не впасти в плані репутації. За три роки роботи разом Сьомін і Ебесіліо так здружилися, що потім вирішили підписати контракт за моєю спиною. Але життя, думаю, нас розсудить.

Я частіше працюю з європейськими клубами. З футболістів, яких я запропонував «Анжі» безкоштовно, за останній тиждень один підписав контракт з «Хетафе», інший з «Ліллем», ще один завтра-післязавтра підпише контракт в Італії. Тепер я їм вже нічого не буду пропонувати», — сказав Селюк в бесіді з кореспондентом championat.com.