Александар Драгович: «Багато команд будуть зовсім не раді, коли отримають «Динамо» за суперника в Лізі чемпіонів»

Динамо Київ 9 Липня, 10:38 2451
Александар Драгович: «Багато команд будуть зовсім не раді, коли отримають «Динамо» за суперника в Лізі чемпіонів»
Австрійський захисник «Динамо» Александар Драгович в інтерв'ю «Salzburger Nachrichten» розповів про підготовку «біло-синіх» до нового сезону, клубні завдання та про можливу зміну клубу

В минулому сезоні ви виграли з «Динамо» в Україні все, що могли. Які плани на цей рік?

Так, минулий рік був вдалим. Ми обговорювали ці аспекти в команді. Ми хочемо знову виграти чемпіонат і Кубок. При цьому – нам необхідно більше забивати. Також потрібно добре виступити в Лізі чемпіонів. Звісно, цей турнір ми не зможемо поки виграти, але й «хлопчиками для биття» не станемо. Багато команд будуть зовсім не раді, коли отримають «Динамо» за суперника. Я впевнений, що в нашої команди – великий потенціал.

Які вимоги в тебе до можливого трансферу?

Звісно, кожен гравець мріє грати за топ-клуб. І я теж. Але, поки я гравець «Динамо» Київ, я повністю віддаюсь грі. Якщо будуть конкретні пропозиції, то їх можна буде розглянути. Поки таких немає.

На що ти звертаєш увагу при виборі клубу?

Я не зважаю на величину міста. Базель та Київ не є мегаполісами. Головне – це виступи за команду, чи реальні шанси бути в основі. Але зараз я в Києві і не звертаю уваги на чутки та спекуляції в ЗМІ. Я концентруюсь на всі 100% на моєму теперішньому клубі та намагаюсь якомога більше працювати.

Томас Кротх – твій менеджер. Що тебе спонукало на цю співпрацю?

Він чесний. Це мені подобається найбільше. Він німець – пунктуальний, акуратний. Все завжди говорить прямо. Може відверто сказати, що я провів погану гру. Сподіваюсь співпрацювати з ним, допоки буду футболістом.

Збірна Австрії так високо ще не забирался в рейтингу ФІФА. Це не пік потужності? Ти задоволений?

Так, ми провели кілька дійсно хороших матчів, але я буду не задоволений тим, що ми ще не 35. В нас не сильно вірили, адже ми молоді і не зіркові, але ми багато працюємо. Можна сказати, що вдача була на нашому боці. Ми добре стартували, команда має хороші показники. Сподіваюсь, все це лише зростатиме.

Яку роль для тебе має виступи за збірну на міжнародній арені?

Для кожного гравця – це мрія. Але це не моє завдання «номер один». Мене все влаштовує в моєму клубі і я повністю віддаюсь грі за «Динамо». Ми відіграли хороший минулий сезон.

Що ще нам потрібно знати про «Динамо»?

В нас дуже хороший тренерський штаб. Ми знаємо, що нам нелегко буде в Лізі чемпіонів. Для мене це теж виклик. Це чудовий досвід, пограти проти таких команд як, наприклад, «Баварія». Нам потрібно більше контролювати м’яч і не припускатися помилок. Вже незабаром буде матч за Суперкубок, а там – і початок чемпіонату. Ці матчі також будуть показниками нашої готовності до серйозних викликів.

Збори вже на завершальній стадії. Що можеш сказати про підготовку?

Я щодня тренувався у відпустці, щоб тримати себе в формі. Два тижні, можливо, й мало для того, щоб відпочити. Але два тижні й недостатньо для того, щоб добре підготуватися. Думаю, я маю хорошу фізичну форму.

Всі гравці основи «Динамо» - залишились…

Я радий, що команда досі залишається тією ж у складі. Сподіваюсь, що так триватиме надалі. Це втішає, і ми ставимо собі високі цілі. Але трансферне вікно відкрите ще два місяці – все може трапитись.

Щодо себе – де бачиш себе на кінець вересня?

Мені байдуже те, чи будуть пропозиції, чи не будуть. Я про це не думаю.

Переклад – Микола Тимощук