Віктор Циганков: «Інших варіантів, окрім перемоги над Францією, ми не розглядаємо»

Динамо Київ 9 Липня, 14:47 695
Віктор Циганков: «Інших варіантів, окрім перемоги над Францією, ми не розглядаємо»
Півзахисник збірної України U-19 та київського «Динамо» Віктор Циганков розповів Прес-службі ФФУ, за рахунок чого вони збираються здолати грізного суперника у сьогоднішньому матчі

- Налаштовані тільки на перемогу?

- Звичайно, а як може бути інакше? Інших варіантів у нас просто нема, тому що нам необхідно брати три очки і виходити з групи.

- Ви вже розбирали гру збірної Франції? Як можеш охарактеризувати цю команду?

- У них технічні, атлетичні гравці, які добре йдуть в атакуі швидко повертаються назад – добротна команда. Буде дуже цікавий матч.

- Ви передивлялись їх матч зі збірною Австрії?

- Так, там є кого виділити. Є гравці, які не цураються обігравати один в один, грати максимально гостро попереду. У французів дуже хороша команда.

- Як збірна України збирається їм протидіяти?

- Наша гра будуватиметься через фланги, оскільки якраз там вони мають проблеми. І у захисті французи не безгрішні. Тож гратимемо максимально широко і будемо намагатись нав’язати свій футбол, аби здобути необхідний для нас результат – три очки.

- Раніше ти вже грав проти збірної Франції?

- Так, у минулому році ми обіграли їх з рахунком 2:1 на міжнародному турнірі. Проте, то була дуже складна перемога. Весь другий тайм ми грали вдесятьох і було надзвичайно важко, але ми вистояли. І цього разу, я думаю, буде дуже цікавий матч.

- Досвід перемоги над французами збірна України має…

- Так звичайно, це важливо. Проте Турнір розвитку УЄФА та чемпіонат Європи – це різні змагання. Тим паче, у них змінився склад, тож гра усе покаже.

- Команда вже освоїлась у Греції? Як тобі загалом атмосфера?

- Це чемпіонат Європи, тут приємно грати. На трибунах присутня велика кількість глядачів, які вболівають і підтримують. По-справжньому футбольна атмосфера.