Злиття не буде: лист про відмову «Металурга» грати в УПЛ надіслала «Сталь»?

Футбол України 10 Липня, 16:57 837
Злиття не буде: лист про відмову «Металурга» грати в УПЛ надіслала «Сталь»?
Відмова донецького «Металурга» від участі у Прем'єр-лізі набуває усе більшого резонансу.

Виявляється, донецький клуб ніяких листів про добровільне зняття з чемпіонату на адресу керівництва Ліги Парі-Матч не надсилав.

Про це в ефірі каналу «Футбол 1» заявив спортивний директор «Металурга» Вардан Ісраелян:


«Нічого не знаю про цей лист. Якщо отримали, значить, його хтось написав. Але наша команда готується грати в Прем'єр-лізі, а всі ці чутки лише заважають.
В нашому клубі не було інформації про борги в п'ять мільйонів євро. У нас йдуть судові справи, за якими ще не відомо, ми винні чи нам будуть винні», - сказав Ісраелян.


При цьому президент дніпродзержинської «Сталі» Максим Завгородній заявив, що його команда також готується стартувати у новому сезоні УПЛ, оскільки питання про злиття з «Металургом» вирішити не вдалося:


«Клубу «Металург» існувати не буде. Якщо не виходить варіант зі злиттям, тоді чекаємо рішення виконкому. Ми подали заявку від клубу «Сталь», щоб заявитися тим клубом, який посів друге місце у Першій лізі минулого сезону.

Ми не можемо пов'язувати свій клуб з життям «Металурга». Якщо у нас не вийшло злиття, то «Металург» піде шляхом банкрутства. А ми підемо в Прем'єр-лігу шляхом клубу «Сталь».