​Артем Франков: «Схоже, «Металург» і «Сталь» загралися і «погавкались»

Футбол України 10 Липня, 19:26 718
​Артем Франков: «Схоже, «Металург» і «Сталь» загралися і «погавкались»
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков у своїй конференції на MatchDaу — про відмову донецького «Металурга» від участі в УПЛ.
«У редакційній статті я припускав і цей варіант — тобто зняття «МеталДона», яке, судячи з усього, реалізується зараз. Що ж, будемо вникати... Лише б це не стало маневром по відходу від боргів, дуже сподіваюся, що це не той розклад. Дуже складна ситуація: начебто все було домовлено, атестацію пройшли цілком реально, тримаючи в розумі об'єднання, і ось — якийсь дуже нехороший горщик розбили між клубами.

У чому велика проблема „Сталі“ (і варіантів з її автоматичним впровадженням замість «Металурга»). З точки зору закону, такого клубу, як дніпродзержинська «Сталь» зараз взагалі не існує — він не проходив атестацію, його немає ні в УПЛ, ні в ПФЛ, де його членство припинено конференцією. Чи зуміє клуб терміново організувати пакет документів і подати його на атестацію? Питання в процесі. Тим більше, всім було зрозуміло — «Металург» зберігається, щоб поступово перетворитися саме в „Сталь“, а не в когось іншого...

Схоже, загралися в клубах. Загралися і «погавкалися».