Андрій Ярмоленко: «Я був злий, перш за все, на себе...»

Динамо Київ 11 Липня, 19:41 3682
Андрій Ярмоленко: «Я був злий, перш за все, на себе...»
Провідний гравець київського «Динамо» в інтерв'ю офіційному відео-порталу біло-синіх поділився враженнями від матчу з «Фортуною» та розповів про важливість ігор на тренувальних зборах.
«Фортуна» Дюссельдорф… Ну, начебто, команда з другої німецької ліги і ми вже другу гру проводимо з командами з цієї ліги, але вони приємно дивують, дуже грамотно обороняються, дисципліна на рівні, в принципі, як і у всіх німців. Легко нам не було, тим паче, що дуже багато матчів на зборах, і ми завжди знаходимось під навантаженням, саме тому десь було тяжко, але, в принципі, я думаю, що і тренерський штаб, і хлопці грою задоволені, тому що було видно, що всі гравці викладалися на повну і старалися, тому що розуміють, що у нас через три дні гра з донецьким «Шахтарем».
Це футбол: іноді, буває, моментів нема, але ти забиваєш, а іноді моменти є, і ти не можеш забити. В принципі, нічого страшного, це товариські ігри, завдяки яким ми набираємо форму, тому я думаю, що не варто взагалі звертати увагу на результат. Звичайно, всі спортсмени хочуть вигравати, і в будь-якому матчі ми ставимо перед собою задачу перемогти, але, в першу чергу, для нас важливо награвати ігрові зв’язки, щоб всі розуміли, хто і де має знаходитися на футбольному полі при атаці та при обороні, тим більше, що прийшли нові гравці. Так що, в першу чергу, на зборах нас цікавить зміст гри. Ми вже зіграли достатню кількість ігор на зборі і мені ніяк не вдавалося забити м’яч. Я вважаю, що у мене така позиція, де потрібно забивати, тому я був злий, в першу чергу, на себе через те, що мені не вдавалося відзначитися м’ячем, і я безмежно радий, що це трапилося, адже це психологічно допомагає футболістові в атаці.»


Джерело відео: video.fcdynamo.kiev.ua