Резо Чохонелідзе: «Арбітр категорично відмовився від продовження зустрічі в рівних складах»

Динамо Київ 11 Липня, 23:38 1898
Резо Чохонелідзе: «Арбітр категорично відмовився від продовження зустрічі в рівних складах»
Генеральний директор київського «Динамо» Резо Чохонелідзе прокоментував інцидент, що стався під час контрольного матчу «Динамо» (Київ) – «Вікторія» (Пльзень):
- В Австрії «Динамо» проводить важливий етап підготовки до нового сезону. Невід'ємною його частиною є контрольні матчі, які не вважаються офіційними. Їх результат не важливий, це всього лише частина тренувального процесу.
Під час зустрічі «Динамо» - «Вікторія» головний арбітр, керуючись тим, що сьогодні за його роботою з трибун пильно стежили представники суддівського комітету ФІФА, проявив в якійсь мірі надмірну принциповість, не дозволивши нашій команді провести заміну вилученого з поля гравця. Хоча подібна практика часто застосовується під час товариських матчів, неодноразово використовувалась вона і під час контрольних матчів за участю нашої команди.
Чи могли ми продовжувати гру в меншості? Так, але тренерський штаб прийняв рішення не продовжувати зустріч у нерівних складах, аби вберегти гравців від зайвого перевтомлення, яке могло би призвести до непередбачених травм, не ризикувати здоров'ям і психологічним станом футболістів.
Потрібно враховувати, що напередодні ми провели контрольний матч у непростих кліматичних умовах, при температурі вище 30-ти градусів, а вже через кілька днів «Динамо» доведеться зіграти важливий матч за Суперкубок України, тому ми не можемо допускати надмірної перевтоми гравців, що було б неминуче, продовжуй ми зустріч в меншості.
Замість цього, обидві команди запропонували арбітру продовжити гру в рівних складах, 11 на 11, однак він категорично відмовився від такого варіанту продовження матчу.
У будь-якому випадку, «Динамо» провело достатню кількість контрольних матчів за цей збір, і підготовку до нового сезону можна з упевненістю назвати повноцінною.