Артем Кравець: «Перед нами буде стояти завдання здобути Суперкубок»

Динамо Київ 12 Липня, 12:07 787
Артем Кравець: «Перед нами буде стояти завдання здобути Суперкубок»
​Нападник київського «Динамо» Артем Кравець незадовго до поєдинку за Суперкубок проти донецького «Шахтаря» згадав про минулий сезон і поділився думкою про майбутній.

– Чи був попередній сезон для Вас особисто найкращим у кар’єрі? Які враження він залишив?

– Мабуть, все-таки був, тому що у попередні сезони мене переслідували травми, я рідше грав, аніж зараз. До того ж, ми стали чемпіонами, виграли Кубок України. Тому попередній сезон на даний момент є справді найкращим у моїй кар’єрі. Але я сподіваюся, що ще кращі сезони попереду.

– Коли з’явилось завдання виграти суперечку найбільш влучних? І наскільки воно було пріоритетним? В якій мірі партнери працювали на Вас?

– Воно з’явилося лише тоді, коли ми вже забезпечили чемпіонство, і я поставив перед собою мету стати найкращим бомбардиром. Але першочерговим завданням, звісно ж, було виграти чемпіонат. Лише коли ми його виконали, з’явилося бажання поборотися за титул найкращого бомбардира. І я би не сказав, що на мене почали спеціально грати, просто я намагався певні моменти завершувати сам. Не вийшло стати кращим, та нічого страшного, головне – ми стали чемпіонами.

– Які ігрові компоненти у грі «Динамо» та «Шахтаря» призвели до того, що кияни повернули собі чемпіонський титул, а донеччани втратили його?

– Усі кажуть, що «Шахтарю» важко було грати через те, що всі матчі вони проводили на виїзді. Але ж «Динамо» у цьому аж ніяк не винне. Ми здобули трофей завдяки нашим найкращим якостям, найкращій грі, а не тому, що «Шахтар», мовляв, став слабшим. «Шахтар» демонстрував все ту ж хорошу гру, хороші результати, просто ми налагодили свою гру і саме завдяки цьому стали чемпіонами.

– Як пройшло літнє міжсезоння?

– По завершенні сезону я відпочив разом зі своєю дружиною та друзями у Європі. Практично всю відпустку провів у Франції та в Монако. Повернувся, коли команда збиралася вирушати на тренувальний збір.

– Чи варто чекати від вашої команди якихось новацій після тренувальних зборів та контрольних матчів?

– Вважаю, що ми постійно вдосконалюємо свою гру і будемо робити це надалі. Будемо відточувати все до дрібниць. Якщо виконуватимемо все, що від нас вимагають тренери, то все нам буде даватися і, відповідно, результати будуть вдалими. Щодо новацій, це більше питання до тренерів.

– Яким буде ступінь готовності на матч за Суперкубок України? Завдання перемогти буде першочерговим?

– Ми прагнемо перемагати у всіх турнірах, у яких беремо участь. Звісно, перед нами буде стояти завдання здобути цей трофей. Для нас немає пріоритетних та другорядних турнірів - тим більше, Суперкубок вважається дуже важливим трофеєм в Україні.

– Наскільки вдалим для Вас містом у футбольному сенсі є Одеса? Що можете згадати з попередніх візитів сюди?

– Пам’ятаю, ми вже грали колись давно в Одесі за Суперкубок, коли грали в основному молоді гравці з «Динамо-2» і лише кілька футболістів основного складу. Тоді ми обіграли «Шахтар». Щоправда, я на поле не вийшов, так і залишився до кінця гри у запасі.