Сергій Ребров потрапив до Топ-50 найкращих тренерів світу

Динамо Київ 14 Липня, 13:23 2844
Сергій Ребров потрапив до Топ-50 найкращих тренерів світу
Окрім наставника київського «Динамо», у рейтингу, складеному британським виданням «FourFourTwo», присутній головний тренер «Дніпра» Мирон Маркевич.

Два українських спеціалісти у цьому списку є майже сусідами - Сергій Ребров займає 33-тє місце, тоді як Мирона Маркевича поставили на 38-му позицію.

Рейтинг з 50 найкращих тренерів за результатами минулого сезону складався на основі відгуків регіональних авторів видання «FourFourTwo» з усього світу.

Ось яку характеристику отримав головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров:

«Сухі роки» - так можна назвати період з 2009 по 2014 роки, який кияни провели без трофеїв, п'ять років перебуваючи в тіні донецького «Шахтаря».

Але потім «Динамо» очолила людина без тренерського досвіду, яка грала за киян протягом тринадцяти років. Уже через місяць після свого призначення цей тренер виграв Кубок України, а наступного сезону зробив «золотий дубль». Правда, «Шахтар» через війну на сході провів увесь сезон у вигнанні, граючи свої домашні матчі у Львові; «Металіст» зіткнувся з серйозними фінансовими проблемами, а «Дніпро», можливо, захопився феноменальними перспективами в Лізі Європи. Але хлопці Реброва пронеслися по сезону без жодної поразки.

Ребров продовжує славні традиції великого Валерія Лобановського, але не просто сліпо слідує його філософії. Він розвиває свої ідеї, використовуючи стандартну схему «4-2-3-1», роблячи зв'язки у команді набагато більш тісними, ніж вони були до цього, та прагне знову зробити «Динамо» великою командою. Як для тренера-новачка, Ребров був шалено успішним».