Віталій Рева: «Шахтар» точно не хоче серії пенальті»

Динамо Київ 14 Липня, 14:56 577
Віталій Рева: «Шахтар» точно не хоче серії пенальті»
Голкіпер «Динамо» 2000-х років вважає, що «Динамо» та «Шахтар» не будуть доводити справу до серії пенальті у сьогоднішньому матчі за Суперкубок України.
«Очікую футболу. Ну, чесно, чого ще чекати від Суперкубка? Адже сезон тільки починається, я не знаю повної інформації ні про «Динамо», ні про «Шахтар»... Так навіщо щось вигадувати? Кожен буде вирішувати свої завдання, але на перемогу будуть грати обидва клуби», - сказав Рева у коментарі «CЭ в Украине».

«На даному, конкретному етапі, в матчі за Суперкубок, кадрові зміни не будуть грати таку вже важливу роль. Подивимося, як продаж Адріано і Кости, або придбання Мораеса і Морозюка позначаться на грі команд в матчах чемпіонату».

«Завжди оцінював шанси, як рівні. Навіть, якщо грає друга ліга з вищою, все вирішується тільки на футбольному полі. Футбол покаже, хто сильніший на даний момент. Тим цікавішою буде гра. І хтось однаково переможе - не в основний час, так... Ой, а ось серії пенальті, напевно, суперники не дуже хочуть, «Шахтар» так вже точно», - резюмував Віталій.