Екс-тренер «Динамо» - у списку кандидатів на пост головного тренера збірної Росії

Світовий футбол 14 Липня, 15:16 932
Екс-тренер «Динамо» - у списку кандидатів на пост головного тренера збірної Росії
Виконуючий обов'язки президента РФС Микита Симонян озвучив імена кандидатів на вакантну після відставки Фабіо Капелло посаду.
«За результат відповідає тренер. Це цілком закономірно. Було прийнято спільне рішення про розставання з Капелло. У мене з ним і з його помічником Чінквіні встановилися добрі стосунки. Хочу як тренеру висловити йому подяку за його роботу. А вже вийшло у нього чи ні, інше питання. Парадокс і доля в тому, що перший контракт з Капелло в 2012 році також підписував я, будучи, як і зараз, виконуючим обов'язки президента РФС», - прокоментував відставку Капелло Симонян.


Микита Павлович відмовився називати розмір компенсації за дострокове припинення співпраці з італійцем, підкресливши, що «підхід з боку Капелло був порядним і професійним». Юрист РФС Денис Рогачов додав, що сума відступних «не така обтяжлива, як про це говорилося раніше».

Стосовно наступника Капелло, за словами в.о.президента РФС, його кандидатура буде затверджена найближчим часом.

«Це буде вітчизняний тренер. Затягувати не треба. Думаю, до кінця місяця ми вже визначимося. Чи зможе він суміщати посади в клубі і в збірній? Все можливо. Що стосується умов з новим тренером, то вони поки не обговорювалися. Можливо, це буде договір до кінця відбіркового циклу Євро-2016. Кандидатури? Я їх вже називав: Слуцький, Сьомін, Гаджиєв, Бородюк, Черчесов...», - цитує Симоняна RG.ru.