Червонозоряний проспект у Києві вирішили перейменувати на честь Лобановського

Динамо Київ 14 Липня, 17:52 911
Червонозоряний проспект у Києві вирішили перейменувати на честь Лобановського
Комісія з питань найменувань вирішила перейменувати проспект Червонозоряний на честь Героя України Валерія Лобановського - слово за киянами.

Сьогодні під головування секретаря Київради Олексія Рєзнікова комісія з питань найменувань розглянула звернення громадської організації «Всеукраїнське об’єднання вболівальників Друзі Динамо» про увічнення пам’яті видатного українського футболіста і тренера, багаторічного наставника ФК «Динамо» (Київ), Героя України Валерія Лобановського.

Комісія взяла до уваги звернення громадської організації та винесла на обговорення кілька варіантів, зокрема, перейменувати на честь В.Лобановського вулиці Фізкультурну, Салютну або проспект Червонозоряний.

За результатами обговорення члени комісії вирішили перейменувати на честь Валерія Лобановського проспект Червонозоряний. За підсумками громадського обговорення, яке триватиме 2 місяці, остаточне рішення про перейменування проспекту мають ухвалити депутати Київської міської ради, повідомляє сайт Департаменту громадських комунікацій Київської МДА.