Фани «Динамо» Київ знову допомагають дитячим будинкам

Динамо Київ 21 Жовтня, 12:25 2185
Фани «Динамо» Київ знову допомагають дитячим будинкам
Ультрас київського "Динамо" та ГО "Друзі Динамо" вже вдруге в цьому році організовують збір речей для дітей-сиріт.

Ультрас київського "Динамо" та ГО "Друзі Динамо" вже вдруге в цьому році організовують збір речей для дітей-сиріт.

Перед матчем «Динамо» - «Тун», який відбудеться 24 жовтня о 20:00 на стадіоні «НСК Олімпійський», організатори акції запрошують всіх бажаючих приєднатися до доброї справи.

Пункти прийому речей, які необхідні дітям будуть розташовані на Троїцькій площі (недалеко від входу «Захід-3») і біля кас Палацу спорту. Допомога буде надана притулку в с. Копилів (Київська обл.), інтернату 1-3 ступеня в Чигирині (Черкаська обл.), а також бабанській школі-інтернату (Черкаська обл.).

Просимо приносити з собою: шапки, рукавички, теплі і тонкі шкарпетки, кімнатні тапочки, постільну білизну, великі і маленькі рушники, (всі речі повинні бути НОВИМИ!), зимові чоботи, олівці, альбоми для малювання, зошити, ручки, папір А4 формату, фломастери, кольорову крейду, фарби, лінійки, ластик, ножиці, циркулі, пенали, портфелі, шкільні дошки тощо. Потрібні також розвиваючі ігри та іграшки, великі пазли, художня література, дитячі DVD, м'ячі, скакалки, обручі, ракетки, кульки для настільного тенісу, шашки, шахи, праски і електричні обігрівачі, тюнери, супутникові антени, телевізійний кабель, пилососи, пральні та посудомийні машини. Повний список необхідного міститься в листах з дитячих будинків, які будуть видаватися вболівальникам разом з білетами на матч.

Перша акція зі збору речей пройшла 27 квітня, перед матчем "Динамо" - "Дніпро". Було зібрано дуже багато речей. Всі вони були розподілені по дитячих будинках (репортажі про поїздки в дитячі будинки можна подивитися на сайті: www.wbc.kiev.ua). За сформованою традицією, фанати суперника також приєднаються до акції, цього разу це будуть хлопці з Швейцарії.

Пункти прийому будуть працювати з 17:00 і до 19:45. Вони будуть відкриті за три години до початку матчу.

Велике прохання приносити речі в хорошому стані! Для багатьох дітей отримати в подарунок зручні кімнатні тапочки або красиві рукавички є справжнім дивом. Щоб допомогти, не обов'язково мати багато грошей. Ви можете допомогти, поділившись новиною на своїй сторінці в соціальних мережах, або на своїх ресурсах в мережі інтернет. Ви можете об'єднатися з друзями і спільними зусиллями купити дітям, наприклад, обігрівач. Робити добро не складно, особливо, коли нас багато і це робиться від щирого серця! Давайте допоможемо тим, кому в наш час важче за всіх.