Ігор Суркіс: «Минулого року ми теж програли матч за Суперкубок, але виграли все в чемпіонаті»

Динамо Київ 15 Липня, 01:08 1652
Ігор Суркіс: «Минулого року ми теж програли матч за Суперкубок, але виграли все в чемпіонаті»
Президент київського «Динамо» поділився своїми думками про поразку у Суперкубку та розповів про підготовку команди до Ліги чемпіонів.

- Була хороша гра, абсолютно рівна. Помилка на останніх хвилинах привела до результату, який сьогодні є на футбольному полі. Його треба зафіксувати, привітати «Шахтар» з перемогою, а нам побажати такого ж фінішу в чемпіонаті, як був минулого року. Тоді ми теж програли в матчі за Суперкубок, але виграли все в чемпіонаті. А ще нам треба вдало стартувати в Лізі чемпіонів.

- Перед матчем за Суперкубок мала відбутися зустріч учасників прем'єр-ліги (проте не зібрався необхідний кворум. - Прим. Ред). Як ви можете прокоментувати те, що 14-ту команду УПЛ буде визначати ФФУ?

- Наскільки я знаю, кворуму не було, тому все буде вирішувати Федерація футболу. Але я вважаю, що в прем'єр-лізі однозначно повинна грати «Сталь», яка зайняла друге місце в першій лізі і є правонаступником донецького «Металурга». Питання є по «Говерлі», потрібно з'ясовувати, які у них фінансові можливості, щоб вони грали, а не знімалися в середині чемпіонату. А так запитань до прем'єр-ліги у мене немає.

- У вас не виникає питань до ФФУ, коли віце-президенти Ланьо та Межейко фігурують не в позитивному світлі?

- Мені складно сказати. Це Федерація футболу повинна вирішувати, потрібні їм такі співробітники чи ні.

- А ви б із такими співробітниками працювали?

- Потрібно оцінювати людей за професійними якостями. А якщо вони десь замішані, то повинні бути порядними людьми і самі йти з футболу. Це моя думка.

- Чому ви підтримуєте участь «Сталі» в УПЛ?

- Я за спортивний принцип.

- Як вам підтримка одеських уболівальників сьогодні?

- Уболівальникам - п'ятірка! Божевільна підтримка, яку забезпечили вболівальники «Динамо», «Шахтаря» та одесити. Якби кожен матч так проходив, ми б тільки аплодували їм.

- Відчувається контраст із попереднім матчем?

- Звичайно! Для цього були вжиті певні заходи, за що всім спасибі. Вважаю, що матч пройшов у чудовій обстановці. За напругою та змістом гри він був дуже високого рівня, як для початку чемпіонату.

- У вас не складалося враження, що «Динамо» ще проводило цей матч як товариський?

- Нам не потрібно форсувати підготовку. Вперше за п'ять років «Динамо» повинно підготуватися до старту Ліги чемпіонів. Ребров - не ворог собі, він розуміє, що команду потрібно виводити на пік форми до вересня. Тоді як «Шахтар» має пройти два етапи відбору Ліги чемпіонів вже через два тижні - це те, що доводилося робити нам протягом останніх п'яти років. От і подивимося, хто буде краще готовий до старту Ліги чемпіонів. На сьогоднішній день ми знаходимося в своїх 60-відсоткових кондиціях, але фрагментами демонструємо дуже якісний футбол.