«Говерла»: «Усі фінансові зобов’язання перед ФФУ виконано»

Футбол України 15 Липня, 13:57 611
«Говерла»: «Усі фінансові зобов’язання перед ФФУ виконано»
Ужгородський клуб зробив офіційне звернення щодо ситуації навколо свого можливого виключення зі складу учасників чемпіонату України у сезоні 2015/2016.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Федерація футболу України радить Прем'єр-лізі виключити «Говерлу» з розіграшу нового чемпіонату.

«На даний момент Футбольним клубом “Говерла” виконано усі фінансові зобов’язання перед Федерацією футболу України, які є необхідними для допуску футбольного клубу до участі у змаганнях Чемпіонату України з футболу у сезоні 2015/2016», - йдеться у зверненні на офіційному сайті «Говерли».

»
Між клубом та Федерацією футболу України також укладено Меморандум, відповідно до якого футбольний клуб зобов’язаний виконати фінансові зобов’язання в частині заборгованості перед футболістами, тренерами та іншим персоналом футбольного клубу у строк до 31.12.2015 р. включно. Окремо звертаємо увагу, що підписання вказаного Меморандуму було однією з умов допуску футбольних клубів та видачі атестату для участі у змаганнях Чемпіонату України з футболу у сезоні 2015/2016, які також мають значну фінансову заборгованість перед футболістами, тренерами та іншим персоналом. При цьому, заборгованість інших клубів значно перевищує розмір фінансових зобов’язань ФК “Говрела”, однак щодо яких питання щодо можливого виключення із складу учасників змагань Чемпіонату України з футболу у сезоні 2015/2016 не ставиться».


На думку ужгородського клубу, єдиною можливою підставою для виключення ФК “Говерла” зі складу учасників чемпіонату України у сезоні 2015/2016 є невиконання рішення Палати з вирішення спорів ФФУ щодо фінансових зобов’язань клубу перед колишнім головним тренером Олександром Севідовим.

Однак, як повідомляє «Говерла», Спортивний арбітражний суд у Лозані листом від 13.07.2015 р. повідомив клуб та ФФУ про продовження строку на укладання мирової угоди до 17.07.2015 р. Остаточне рішення у даній справі буде прийнято та направлено сторонам не пізніше 21.08.2015 р.

Тобто, станом на даний час питання щодо застосування санкцій до “Говерли” за невиконання рішення ПВС ФФУ остаточно не вирішено.

«ФК “Говерла” сподівається, що Федерацією футболу України буде прийнято справедливе та законне рішення стосовно питання із складом учасників змагань Чемпіонату України з футболу у сезоні 2015/2016.

В будь якому випадку, ФК “Говерла” залишає за собою право застосовувати всі існуючі національні та міжнародні засоби для захисту своїх прав та інтересів», - заявляє «Говерла».