Призначення для арбітрів з України на кваліфікаційні матчі єврокубків

Футбол України 15 Липня, 18:58 686
Призначення для арбітрів з України на кваліфікаційні матчі єврокубків
Українські арбітри Анатолій Абдула, Анатолій Жабченко та Ярослав Козик отримали призначення на найближчі кваліфікаційні матчі Ліги чемпіонів і Ліги Європи УЄФА.

Харків’янин Абдула проведе матч-відповідь другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів у Вірменії між місцевим «Пюніком» та «Мольде» з Норвегії. Анатолію у цій зустрічі допомагатимуть асистенти Сергій Беккер та Наталія Рачинська, а також четвертий арбітр Сергій Березка. Спостерігач арбітражу – Володимир Антонов з Молдови.

Анатолій Жабченко разом із асистентами Володимиром Володіним і Олегом Плужником та четвертим арбітром Євгеном Арановським вирушать до Білорусі, де проведуть матч-відповідь другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи за участю мінського «Динамо» та болгарського «Черно Море» з Варни. Спостерігачем арбітражу на цей матч призначено Марселя Ванелсхохта з Бельгії.

Того ж дня в Азербайджані пройде ще одна зустріч цієї відбіркової стадії розіграшу Ліги Європи – бакинський «Інтер» зіграє з ісландським клубом «ФХ». Працюватимуть на цьому поєдинку арбітр Ярослав Козик, йому асистуватимуть Семен Шлончак та Ігор Альохін, а також четвертий арбітр Сергій Бойко. Спостерігач арбітражу – Джерард Перрі з Ірландії.