Сергій Палкін: «ФФУ не буде красити ситуація, коли вони програють суд в Лозанні»

Футбол України 16 Липня, 13:35 865
Сергій Палкін: «ФФУ не буде красити ситуація, коли вони програють суд в Лозанні»
Федерації футболу України загрожує суд через «Сталь»: рішення по 14-му учаснику Прем'єр-ліги очікується сьогодні.

На ранок четверга Федерація футболу так і не озвучила рішення про те, хто буде 14-м учасником нового чемпіонату України, який вже в неділю має зіграти з київським «Динамо». Хоча, за даними ЗМІ, більшість членів виконкому ФФУ проголосували за дніпродзержинську «Сталь». Очікувалося, що офіційно про це оголосять вже сьогодні. Втім, крапку в цій історії в будь-якому випадку ставити рано. Адже «Іллічівець» напередодні заявив, що якщо йому відмовлять у законному, як вважають у Маріуполі, праві на елітну прописку, то клуб буде оскаржувати це рішення у вищих інстанціях, включаючи спортивний арбітражний суд Лозанни.

«Думаю, що ФФУ та її виконком не буде красити ситуація, коли вони програють суд в Лозанні. Тоді на всю Європу оголосять про неспроможність даного органу», - висловився у коментарі «Сегодня» генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін.


Нагадаємо, розглядався і варіант, що до виступів у Прем'єр-лізі допустять як «Сталь», так і «Іллічівець» - за рахунок виключення з чемпіонату «Говерли», у якої більш ніж річні заборгованості перед гравцями по зарплатах. Однак, як заявили в ФФУ, ужгородський клуб підтвердив виконання взятих на себе зобов'язань, тому питання про його зняття зі змагань вчора офіційно навіть не піднімалося.