УЄФА зареєструвала кримський футбольний союз зі спеціальним статусом

Футбол України 16 Липня, 14:44 926
УЄФА зареєструвала кримський футбольний союз зі спеціальним статусом
Кримський футбольний союз зі спеціальним статусом створений за сприяння УЄФА.
«Статут КФС офіційно зареєстрований, про що отримано відповідне свідоцтво. На даний момент вже ведеться активна робота з формування структури організації: створюються комітети і комісії, проходить узгодження регламент майбутнього чемпіонату Прем'єр-ліги КФС, готується план-календар майбутніх ігор», - цитує прес-служба президента КФС Юрія Ветоху.


Засновниками союзу стали регіональні громадські організації «Республіканська Федерація футболу Криму» і «Федерація футболу Севастополя». Його основною метою є сприяння розвитку та популяризації професійного футболу на півострові. В майбутньому чемпіонаті КФС, який розпочнеться в серпні, візьмуть участь вісім команд, що представляють Сімферополь, Севастополь, Ялту, Бахчисарай, Євпаторію, Феодосію, Армянськ і Керч, повідомляє ТАСС.

«КФС ставить перед собою великі завдання з розвитку професійного футболу в Криму і докладе максимум зусиль для того, щоб їх виконати. А ще, звичайно ж, ми сподіваємося на підтримку наших кримських футбольних уболівальників, і віримо, що дуже скоро свято великого футболу прийде на півострів», - додав Ветоха.