France Football: «Збірній Франції пощастило»

Динамо Київ 21 Жовтня, 15:34 3932
France Football: «Збірній Франції пощастило»
Саме так прокоментувало авторитетне французьке видання «France Football» результати жеребкування матчів плей-оф, які стали відомими сьогодні.

Саме так прокоментувало авторитетне французьке видання «France Football» результати жеребкування матчів плей-оф до чемпіонату світу в Бразилії, які стали відомими сьогодні.

«Команді Франції пощастило, тому що вона отримала в суперники збірну України. Українцям ще ні разу не вдавалося вийти переможцем після матчів плей-оф. Перший матч відбудеться 15 листопада в Україні, а через чотири дні буде повернення на «Стад де Франс». «Ле блюс» закінчили кваліфікацію лише з однією поразкою у восьми матчах на другому місці, поступившись першим у групі іспанцям.  Зі свого боку, українці (20 місце в рейтингу ФІФА) програли лише оди раз, пропустили всього чотири м'ячі і забили... 28 м'ячів! Із семи матчів проти Франції, Україна жодного разу не вигравала (3 нічиї, 4 поразки ). Свій останній матч плей-оф Франція зіграла проти Ірландії - вирішальний гол було забито Тьєрі Анрі рукою», – пише France Football.

Зазначимо, що фото з Андрієм Ярмоленко розмістили саме France Football, як основне фото своєї новини. Певно, вони дають зрозуміти, хто найвідоміший і найнебезпечніший у стані збірної України.