Сергій Палкін: «Діяльність футбольних функціонерів здійснюється в інтересах вузької групи осіб і клубів»

Футбол України 16 Липня, 20:31 564
Сергій Палкін: «Діяльність футбольних функціонерів здійснюється в інтересах вузької групи осіб і клубів»
Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін розкритикував рішення Виконкому ФФУ включити «Сталь» з Дніпродзержинська в Прем’єр-лігу.

- Вчора Виконком ФФУ вирішив, що місце Донецького «Металурга» в Прем'єр-Лізі займе «Сталь» Дніпродзержинськ. Це незважаючи на те, що Дирекція Прем'єр-Ліги рекомендувала прийняти «Іллічівець» Маріуполь.

З таким же успіхом можна було прийняти будь-яку любительську команду у вищий дивізіон і мотивувати це тим, що Виконком так вирішив. Чому до цього сезону перевага залишитися в Прем'єр-Лізі завжди віддавалася команді Прем'єр-Ліги, а не команді з першої ліги («Металург» Запоріжжя залишився у вищій лізі в сезоні 2003-2004 р, «Говерла» і «Металург» Запоріжжя продовжили грати в сезоні 2013/2014, «Металург» Запоріжжя продовжив виступати в сезоні 2014/2015), а тепер раптом все стало навпаки?

Вчора український футбол став свідком чергового скандалу. Виконком ФФУ, грубо порушуючи регламентні норми, демонстративно проігнорував спортивний принцип, прийняв рішення про допуск команди «Сталь» в Прем'єр-Лігу. Сумно те, що останнім часом ФФУ стає суб'єктом, генеруючим негатив і стабільно дивно приймає рішення, які не витримують критики. При цьому діяльність футбольних функціонерів явно здійснюється в інтересах вузької групи осіб і клубів.

Я вже звик до того, що Виконком ФФУ байдуже ставиться до Регламенту змагань та думки ПЛ, але я не можу зрозуміти, як можна нешанобливо ставитися до «Іллічівця», президент якого В.С. Бойко віддав усього себе на розвиток футболу і клубу в своєму місті.

Багато з них особисто знали Володимира Семеновича і, впевнений, не посміли б прийняти таке рішення, будь він сьогодні з нами... Ні моральні, ні етичні, ні спортивні принципи не зупиняють людей, які приймають рішення в українському футболі. Ні честі, ні совісті. Їм потрібно замислитися, бо з таким ставленням вони розвалять наш футбол остаточно, - написав Палкін на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».