Контрольний матч. «Динамо-2» - РВУФК (Київ) - 1:0

Динамо Київ 16 Липня, 22:20 677
Контрольний матч. «Динамо-2» - РВУФК (Київ) - 1:0
У четвер ввечері друга динамівська команда провела заключний контрольний поєдинок перед стартом в офіційних матчах нового сезону.

Підопічні Вадима Євтушенка з мінімальним рахунком 1:0 перемогли київський РВУФК.

Як і в попередньому спарингу, долю матчу вирішив єдиний забитий м'яч, який наша команда провела в кінці поєдинку. Ісраїлов здорово подав кутовий, а Очігава головою переправив м'яч в сітку.

На жаль, вже на 25-й хвилині поєдинку пошкодження отримав Мироненко та не зміг продовжити гру.

Попереду у тренерського штабу є ще тиждень, щоб остаточно визначитися зі складом, а також з футболістами, які будуть заявлені на майбутній сезон. У Професійну футбольну лігу наша команда повинна подати заявку 21-го липня.

Завтра, 17-го липня, у «Динамо-2» заплановано тренування, в суботу та неділю футболісти отримають вихідні, а з понеділка команда Вадима Євтушенка приступить до цілеспрямованої підготовки до першої офіційної гри. Нагадаємо, 26-го липня наша команда вдома прийме ФК «Тернопіль».

Контрольний матч

16.07.2015. Чапаєвка, УТБ «Динамо». 100 глядачів

«Динамо-2» - РВУФК (Київ) - 1:0

«Динамо-2»: Камінський, М.Нестеренко (Чорноморець, 63), Очігава, Дмитренко (Братков, 63), Нагорний (Трубочкін, 63), Цибульник (Скидан, 63), Бреус (Акубардія, 63), Мілютін, Мироненко (Ісраїлов, 25), Дієго Суарес (Маїк, 63), Панфілов.

Гол: Очігава (85).