Олександр Денисов: «Матч за Суперкубок був організований ідеально»

Динамо Київ 17 Липня, 12:31 541
Олександр Денисов: «Матч за Суперкубок був організований ідеально»
Директор телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2» Олександр Денисов оцінює дебютну співпрацю з ПЛ стосовно показу матчу за Суперкубок України.

– Олександре, розпочався новий футбольний сезон. І телеканали «Україна» та «Футбол 1» провели у ньому першу трансляцію, показавши поєдинок за Суперкубок України. Чи є вже відомості про рейтинг зустрічі, відгуки глядачів та спеціалістів?

– Канал «Футбол 1» максимально висвітлював цю подію в якості HD. А всі подробиці навколо зустрічі оперативно доносились до телеглядачів під час передматчевої та післяматчевої студій. Звичайно, матч «Динамо» та «Шахтаря» дивились. Попри всю привабливість та значимість, Суперкубок має певний елемент міжсезонності. Відповідно, певна частина потенційних глядачів на відпочинку. Але, не дивлячись на це, матч дав відмінний результат – показники популярності звітного поєдинку ідентичні до тих, які мав фінал Кубка України на початку червня за участі цих же команд. Близько 6-ти мільйонів уболівальників стали свідками нинішньої зустрічі на телеканалі «Україна», ще мільйон – на «Футбол 1».

– Наскільки відомо, канали холдингу підписали довготривалий контракт на показ Суперкубка України. Чи був у цьому ризик? Наскільки підтвердились комерційні прогнози, розрахунки?
– Ми залишились дуже задоволеними, що уклали дану угоду з Прем’єр-лігою. Досвід показу першого з цих матчів повністю підтвердив наші очікування. Ми зі свого боку виконали також усі обіцянки і перед організаторами, і перед глядачами, провівши показ гри з 15-ти камер, включаючи дві – для повторів високої чіткості. Подія відбулась, яскраве видовище всім сподобалось. Звичайно, сам результат задовольняє прихильників однієї команди, засмучує протилежну сторону. Але і тут я побачив символізм, коли фани «Шахтаря» кричали «Київ», а з протилежної трибуни динамівські сектори відповідали вигуками «Донецьк». А потім всі разом скандували «Одеса» – на знак подяки за теплий прийом. Сподіваюсь, що під знаком такого єднання та порозуміння проходитиме весь сезон 2015/2016 рр.

– Ваш холдинг має вже чималий досвід показу матчів найвищого рівня та ґатунку. Але задля цього потрібні належні умови. Чи відповідали вони вимогливим запитам мовника?
– Я Прем’єр-лізі за співробітництво можу поставити оцінку «п’ять»: все було організовано ідеально. Усе, що нам було необхідно, надавалось, відповідні клопотання оперативно вирішувались та задовольнялись. В єдиному ритмі працювали і з приймаючою стороною – ФК «Чорноморець». Найголовніше – це той рівень безпеки, який був забезпечений Прем’єр-лігою, містом.